Modna odzież damska pasująca do urody

Dopasowanie odpowiednich zestawów kolorystycznych jest niezwykle trudnym zadaniem. Co sprawia, że w jednym kolorze wyglądamy perfekcyjnie, a w innym zupełnie nam nie do twarzy? Sekretem jest określenie naszego typu urody i dobieranie ubrań wg klucza.

Odzież damska – do czego powinna pasować?

modna odzież damskaWyróżnia się kilka podstawowych typów urody: lato, jesień, zima, wiosna. Internetowy sklep odzieżowy ma w ofercie ubrania w różnych kolorach, jednak znając swoją paletę, dobierzemy odpowiednie zestawy. Określenie swojego typu urody rozpoczynamy od ogólnej analizy koloru cery i włosów. Ogólny odcień urody może być ciepły albo zimny. Modna odzież damska powinna pasować do tego podziału. Typ urody lato może mieć ziemistą cerę i niebieskie oczy. Jakie sukienki wyjściowe pasują do tego typu? Najlepsze to te w odcieniach szarości i malinowych. Typ jesień długie sukienki wieczorowe powinien wybierać w kolorze złota i brązu, a marynarki w odcieniach ciepłej czerwieni. Będzie to harmonizować z oliwkowym kolorem skory. Kolorystyczna zima powinna odwiedzić sklep z odzieżą damską i wybierać zestawy w zimnych kolorach, jak np. szmaragd. Kolor niepolecany to róż. Dobór ubrań zgodnie z typem urody gwarantuje dobry efekt. Jednak nie zawsze trzeba się trzymać ograniczonej ilości kolorów, można je zmieniać poprzez odpowiednie dodatki (buty, szale). Niektóre osoby mają kontrastujący typ urody, gdzie barwy ciepłe mieszają się z chłodnymi (np.w kolorze oczu i włosów), Wtedy najlepiej nosić ubrania w barwach przygaszonych. Prawidłowo dobrane kolory odzieży podkreślają naszą naturalną urodę.

Finalny efekt stylizacji podkreśli makijaż zgodny z kolorystyką pasującą do danego typu urody. Liczy się kolor szminki, różu, a nawet tuszu do rzęs. Jeśli nie mamy pewności co do swojego typu urody, możemy skorzystać z testów online.

Modną odzież damską również można znaleźć na: www.comely.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: