Depilacja laserowa na uciążliwe owłosienie

Może to się wydać śmieszne, ale nieraz wstydziłam się wychodzić z domu z powodu mojego owłosienia. Miałam nawet wąsik, nie wiem czemu, chyba miałam za dużo jakichś męskich hormonów. No i takie baczki po bokach miałam. Wyglądałam strasznie, i co chwile sprawdzałam tylko, czy nic mi tam nie odrasta, żeby nikt nie zauważył.

Depilacja laserowa to często konieczność

Depilacja laserowaDlatego też Łódź na ulicach widywała mnie rzadko, bo krępowało mnie wychodzenie.Co chwilę sprawdzałam, czy nic tam nie zdążyło odrosnąć. W moim przypadku depilacja laserowa byłą konieczna, bo nie dało się już z tym wytrzymać. Bardzo mi to ciążyło więc w końcu zaczęłam umawiać się na sesje usuwające. Może i usuwanie tatuażu bym sobie wykonała, bo już mi się znudził. Kiedyś mi się wydawał taki ładny, a teraz szpeci mnie. Jak już będę zaczynała z laserem, to można przy okazji i usunąć tę moją pomyłkę. Jak już stracę owłosienie to na pewno zyskam pewności siebie i nie będę się tak wstydzić swojego ciała. Kto wie, może nawet stanę się stałą klientką salonów kosmetycznych, i może mikrodermabrazja zostanie u mnie zrobiona, by upiększyć moją twarz? Naprawdę bardzo się cieszyłam, że pozbędę się owłosienia, i stanę się nową osobą. Dlatego przy okazji będę też korzystać z różnych innych zabiegów, żebym w końcu zaczęła wyglądać jak kobieta. Bo kiedyś, to mi na tym w ogóle nie zależało, bo przez owłosienie i tak byłam brzydka, a zresztą depilacja zajmowała mi strasznie dużo czasu, że nie miałam siły na nic innego. Kosmetyczka powiedziała, że mezoterapia teraz jest w cenie promocyjnej i jeśli chcę, to chętnie mi ją wykona. Była to bardzo miłą pani, od razu zyskała moją sympatię.

W końcu to ona odmieniła mój los, i dzięki niej, nie będę już owłosionym człowiekiem i zyskam takiego kobiecego i subtelnego wyglądu. Może jakiś chłopak na mnie zwróci uwagę i w końcu się zakocham.

Więcej o depilacji laserowej można znaleźć na: belaestetika.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: