panele dekoracyjne

Kupiliśmy mieszkanie i wybieramy panele i cegłę

Jestem w ciąży. Kupiliśmy dzięki temu mieszkanie do remontu. Zależało nam żeby remont wykonać jeszcze przed urodzeniem dziecka. Mam taką możliwość żeby na czas remontu zamieszkać u rodziców. Rodzice mieszkają niedaleko mieszkania, które kupiliśmy.

Zdecydowaliśmy się na panele dekoracyjne

panele dekoracyjneMają trzy pokoje i na spokojnie z mężem możemy się na czas remontu tam zatrzymać. Dzięki temu, ze nie będziemy wynajmować żadnego mieszkania zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na wystrój mieszkania. Czekają nas spore wydatki. Oglądaliśmy z mężem sporo katalogów i wybraliśmy materiały budowlane, które mają się znaleźć w naszym mieszkaniu. Panele dekoracyjne bardzo nam się spodobały. W katalogu cena była niska i można te nowoczesne panele dekoracyjne zamówić kurierem z wniesieniem do mieszkania. Cena nie ulega zmianie i kurier jest darmowy. Panele ścienne 3d mi się również spodobały. Postanowiliśmy je wykorzystać w naszej sypialnie. Chcemy mieć nowoczesne wnętrze. Obecnie mieszkanie jest w fatalnym stanie i pracowników budowlanych czeka bardzo wiele pracy. Panele 3d gipsowe są niedostępne w sklepie, w którym zamawialiśmy pozostałe materiały. Sprzedawca powiedział, żeby o panele 3d gipsowe pytać się w przyszłym tygodniu bo wówczas ma dojechać do sklepu dostawa. Imitacja białej cegły była umieszczona w katalogu i obydwojgu taka ściana się spodobała. Ciesze się, że mam podobny gust z moim mężem. Dzięki temu nie musimy się sprzeczać jak będzie wyglądać nasze mieszkanie. Panele dekoracyjne, które zamówiłam kurierem przyjechały na czas. Panele dekoracyjne wyglądały jeszcze lepiej niż w internecie.

Imitacja białej cegły została już przez nas zamówiona. Pracownicy budowlani potwierdzili, że to dobry wybór. Podobno wiele osób w ostatnim czasie decyduje się na jej zakup bo jest trwała i łatwa w utrzymaniu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: