Sposoby znakowania odzieży

Na rynku prosperuje wiele firm oferujących nadruk na swoich koszulkach. Ich oferty są bardzo bogate, jednak to wcale paradoksalnie nie ułatwia nam sytuacji, bowiem często nie możemy się zdecydować jaki typ nadruku będzie najlepszy

Jaki wybrać rodzaj znakowania ubrań?

znakowanie odzieżyWybór odpowiedniej techniki, jaką należy wykonać znakowanie odzieży może nam przysporzyć wiele problemów. Na wybór danego stylu ma wpływ bardzo wiele czynników, wobec czego dodatkowo mamy utrudnione zadanie. Dlatego też warto zapoznać się z różnymi technikami znakowania odzieży, aby wybrać tę najbardziej odpowiednią. Metodę, jaką znakujemy nasza odzież dobiera się przede wszystkim na podstawie tkaniny z jakiej jest ona wykonana. W celu uzyskania jak najlepszych efektów należy wziąć pod uwagę możliwości, jakie niesie ze sobą dana technika za pomocą której odbywa się znakowanie odzieży. Jedną z tych technik jest sitodruk, jaki możemy wykonać zarówno na bluzach, jak i koszulach czy też koszulkach polo. Pozwala wykorzystać osiem kolorów w jednym projekcie i nadaje się doskonale do nanoszenia na tkaninę logotypów, czy nazw firmy umieszczanych na ubraniach reklamowych czy też firmowych. Jest to także jedna z najtrwalszych metod znakowania odzieży. Drugą równie dobrą metodą jest folia flex lateksowa charakteryzująca się tym, że można ją wykonać niemal na każdym rodzaju materiału pominąwszy bluzy polarowe. Pozwala na wielokolorowe nadruki o szerokim zastosowaniu, który można wykorzystywać w przedszkolach czy też w szpitalach dzięki temu, że nadruki są certyfikowane oraz ekologiczne.

Jeśli jednak zależy nam na tym, aby nasz drug był wielokolorowy warto wybrać druk DTG. Pomimo tego, że stosowany może być głównie na koszulkach i i bluzach, jest to druk pełnokolorowy i doskonały do odwzorowywania zdjęć za sprawą niezwykłej głębi barw.


Opublikowano

w

przez

Tagi: