Pożyczone walizki do dronów

Po raz pierwszy organizowałem z kolegą wyjazd na wakacje, na którym mieliśmy mieć ze sobą nasze drony. Przyznam, że stawiało to przed nami bardzo wiele wyzwań, na które chyba nie do końca byliśmy przygotowani. Na szczęście mieliśmy znajomego, który wiedział z czym to się je.

Walizki do dronów są świetne do transportu

walizka do dronaPierwszym wyzwaniem przed którym stanęliśmy był zakup, lub zdobycie w inny sposób czegoś, w czym mogliśmy przetransportować nasze drogie zabawki. W końcu nie można było rzucić ich luzem do bagażnika i liczyć na to, że jakoś to wszystko będzie. Musieliśmy podejść do tematu poważnie, ponieważ na te urządzenia wydaliśmy niemałe pieniądze. Zwróciliśmy się o radę do znajomego o którym wiedzieliśmy, że jest zapalonym fanem i miłośnikiem dronów. Jeśli ktokolwiek mógł nam w naszej sytuacji pomóc, to była to właśnie ta osoba. Okazało się, że istnieje specjalna walizka do drona wykonana w taki sposób, by dron podczas transportu nie miał praktycznie żadnych szans na to, że cokolwiek w nim się uszkodzi. Generalnie było to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciał jechać gdzieś samochodem i zabrać ze sobą swoją ukochaną maszynę. Problemem było to, że potrzebowaliśmy tego na jutro, a sklepy były już pozamykane. Ceny nie były wysokie, ale niespecjalnie mieliśmy gdzie to kupić. Nasz znajomy okazał się być bardzo empatyczny i pomocny – zaoferował nam on swoje własne walizki, byśmy mieli pewność, że naszym urządzeniom nic się nie stanie. Było to bardzo miłe z jego strony – postanowiliśmy, że po powrocie sprawimy mu za to jakiś prezent.

Cały wyjazd udał się nam doskonale. Okazało się, że walizki w stu procentach spełniły swoje role – nie tylko były bardzo wygodną metodą transportu, ale i w dodatku w pełni bezpieczną. Drony były w nienaruszonym stanie po powrocie z całego wyjazdu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: