Obrączki w szkatułce

 

Ślub i wesele to z pewnością wydarzenia, które planujemy z dużym wyprzedzeniem. Jest wiele spraw, które spędzają Nam sen z powiek. Zaczynając od rezerwacji zespołu czy sali, kończąc na małych elementach. Jedną z takich rzeczy jest wybór szkatułki na obrączki, jeśli w ogóle taką chcemy mieć. 

Obrączki ślubne na poduszce w szkatułce

szkatułka na obrączki z poduszkąNie wszyscy z Nas swoje wesela będą robić z wielkim rozmachem, przede wszystkim ze względów finansowych. Uwzględniając w naszym ślubnym budżecie wiele dodatków takich jak: małe upominki dla gości, dodatkowe kwiaty na sali, czy też w domu, a także szkatułkę na obrączki Nasz wydatek może naprawdę wzrosnąć o dużo. Warto zatem przede wszystkim zastanowić się, czy te wszystkie elementy rzeczywiście są na tyle potrzebne, że ślub i wesele nie może się bez nich odbyć. Najtańszą rzeczą  z tych wymienionych wyżej jest szkatułka na obrączki z poduszką. Posiłkując się internetem, możemy znaleźć wiele fajnych i ciekawych wzorów za naprawdę przyzwoite pieniądze. Obecnie na rynku ślubnym wrócił trend na drewniane szkatułki wypełnione mchem, na których luźno leżą obrączki. Ta sama koncepcja dotyczy również szklanej, przeźroczystej szkatułki. Jeśli chodzi o poduszeczki na szkatułkę tak naprawdę wybór nie jest niczym ograniczony. Możemy dostać każdy kolor, a jeśli zdarzy się że owego jednak nie będzie, możemy złożyć zamówienie indywidualne. Cena takich szkatułek w przypadku drewnianej zaczyna się od 30 złotych, szklana – od 80 złotych.

Na pewno takie pudełko jest wspaniałym dodatkiem, który podkreśla uroczystość, jednak na pewno nie jest on niezbędny. Naszym zdaniem warto przed zakupem rozejrzeć się po lokalnych sklepach z rękodziełem, posłuchać rad znajomych i rodziny, a także poszukać na portalach aukcyjnych, gdzie używane szkatułki są o połowę tańsze. 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: