Na Mazury nie tylko na łódki

Do krainy największych polskich jezior nie trzeba jechać tylko po to, by pożeglować. Mazury oferują zdecydowanie więcej atrakcji, także na lądzie, a nawet w powietrzu. W tę część kraju warto wybrać się nie tylko na wakacje. Można tu zorganizować na przykład wieczór kawalerski.

Pożegnaj kawalerski stan na Mazurach

wieczór kawalerski mazuryMęska eakapada na Mazury to świetny pomysł. Nie tylko dlatego, że jest szansa spędzić czas w gronie kolegów. Rejon wielkich jezior ma do zaproponowania nie tylko męskie zabawy, ale również możliwość rekreacji, odpoczynek w SPA czy plażowanie. Wracając jednak do wspomnianej eskapady, jeśli chodzi o wieczór kawalerski mazury są kopalnią możliwości. Oczywiście męskie rozrywki również wchodzą w grę. Dyskoteki z zabawą do rana? Jak najbardziej. Skoro jednak jesteście na Mazurach, może warto postawić na coś bardziej oryginalnego?! Na przykład paintball, czyli z pewnością męska zabawa w wojnę, na którą być może rzadko macie okazję zdecydować się w miejscu zamieszkania. A może zechcecie zobaczyć okolice z perspektywy ptaka? Proszę bardzo, lot balonem daje taką możliwość. Trochę adrenaliny połączone z szansą podziwiania malowniczych krajobrazów na pewno będzie pięknym wspomnieniem. Mazury dają także okazję do pościgania się na samochodowym torze wyścigowym, co chłopaki na pewno docenią. Co jeszcze znajdziecie wśród wielu mazurskich atrakcji? Choćby spływ kajakowy. Akwenów na tego typu aktywność jest mnóstwo i to w zasadzie w każdym zakątku Mazur. A może zdecydować się na zwiedzanie okolicznych zabytków?! To kolejny argument za przyjazdem w to miejsce, ponieważ historycznych miejsc, także muzeów, jest sporo.

Mazury na pewno kuszą wakacyjnymi atrakcjami, co nie oznacza, iż nie można wyjechać w te okolice poza sezonem urlopowym. Ciekawe możliwości spędzania czasu będziecie w stanie znaleźć również w innym okresie. Dlatego to interesujący kierunek choćby w przypadku wieczorów kawalerskich.


Opublikowano

w

przez

Tagi: