Firma myjąca okna

Jestem osobą bardzo przedsiębiorczą i szczerze mogę stwierdzić, że żadnej pracy się nie boję. Wykonywałem już wiele zawodów, pracując w Polsce, ale też i poza jej granicami. Nazbierałem całkiem pokaźną sumkę, która pozwoliła mi pomyśleć o założeniu własnej firmy. Miałem różne pomysły, jednak ostatecznie padło na firmę myjącą okna.

Opolskie przedsiębiorstwo myjące okna

Mycie okien w OpoluRękoma i nogami mógłbym podpisać się pod powiedzeniem, że żadna praca nie hańbi. Zajmowałem się już wieloma rzeczami. Często były to zajęcia, które mało kto chciał wykonywać. Przez pewien okres pracowałem poza granicami Polski, myjąc okna wieżowców. Wymagało to ode mnie sporej odwagi, ponieważ była to praca na wysokościach. Gdy wróciłem do Ojczyzny, zorientowałem się, że w moim rodzinnym mieście nie ma firmy, która oferowałaby tego typu usługi. Dlatego też odważyłem się założyć własną działalność gospodarczą. Główną specjalizacją mojego małego przedsiębiorstwa miało być mycie okien w Opolu. Oczywiście oferowałem również mycie okien z dojazdem do klienta, jednak to wiązało się z wyższą ceną. Byłem pozytywnie zaskoczony faktem, że moje usługi stały się popularne i miałem wielu klientów. Na początku posiłkowałem się reklamą w Internecie, jednak z czasem klienci zaczęli do mnie trafiać z polecenia. Niezmiernie mnie to cieszyło i motywowało do dalszej pracy. Świadczyło to bowiem o tym, że klienci są bardzo zadowoleni ze świadczonych przeze mnie usług.

Teraz kiedy moja opolska firma ma już prawie rok, jestem bardzo zadowolony, że odważyłem się ją założyć. Niedługo będę szukał dwóch pracowników, ponieważ ilość zleceń zaczyna mnie przytłaczać. Odniosłem sukces i jestem z tego bardzo dumny. Mam nadzieję, że moja działalność dalej będzie się rozwijać w tak szybkim tempie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: