Czy perły nadają się do kreacji mniej oficjalnych?

Wszyscy znamy perły – kojarzymy je z pięknem, często utożsamiamy z kobiecością. Doskonale je kojarzymy i wiemy również, że świetnie nadają się do bardziej oficjalnych oraz eleganckich kreacji jako wspaniały dodatek, który może pojawić się na szyi, nadgarstku albo w kolczykach. Niemniej jednak, pojawia się pewne pytanie związane z samymi kolczykami – czy nadają się one do mnie eleganckich kreacji? 

Inne style, inne kreacje?    

biżuteria perłyPytanie to jest z całą pewnością jednym z tych, które potrafią przyprawić sporo rozmyślań. Przede wszystkim warto się zastanowić nad tym, o jakie konkretne kreacje chodzi. W końcu, perły w kontekście mrocznej i jednocześnie czarnej kreacji z wyrazistym makijażem w stylu alternatywnym mogą niekoniecznie pasować. Biżuteria perły jest wysublimowana, zasługuje na grację i przede wszystkim na kreację, z którą może się idealnie komponować. Mieszanie pereł z innym krzykliwymi rzeczami albo stylami może być w pewien sposób problematyczne, a przynajmniej niepasujące do siebie nawzajem. Ostatecznie jednak, warto się zastanowić nad nowymi rozwiązaniami, gdyż istnieją pewne kreacje, które mogą pozwolić nam na połączenie pereł oraz przede wszystkim mniej „wymagających stylów”, które nadają się na oficjalne spotkania, a także sytuacje, w których taki ubiór jest wymagany. Czasami perły w odpowiedniej ilości mogą bardzo dobrze podkreślić pewien element naszego ubioru, dodając skromnego uroku. 

Jak więc widzimy, perły są czymś, co potrafi sprawiać pewne problemy w kontekście tworzenia kreacji. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że są one dodatkiem, który potrafi bardzo wyraziście rzucać się w oczy i dzięki temu może wpadać w kontrasty z elementami naszej garderoby, których ostatecznie nie do końca pożądamy w naszym stylu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: