Świetnej jakości dresy moro

 

Od jakiegoś czasu zaczęłam ubierać się bardziej na sportowo. Głównie było to spowodowane miejscem w jakim obecnie jestem, ale też ze względu na wygodę. Zależało mi jednak na tym, aby moje ubrania wciąż były modne i jak się okazuje można ubierać się właśnie zarówno modnie, jak i wygodnie.

Moje ulubione spodnie dresowe

spodnie dresowe moroKilka miesięcy temu wróciłam do mojego miasteczka rodzinnego, które jest otoczone lasami oraz górami. Z tego też względu wiedziałam, że większość moich wyjściowych ciuchów będzie tutaj nieprzydatna ponieważ ze znajomymi zawsze spotykaliśmy się właśnie na wyprawy po lesie, czy nad zalew, a w takie miejsca buty na obcasie, czy też sukienki nie są najlepszym wyborem. Wiedziałam zatem, że dla własnej wygody oraz z rozsądku lepiej będzie, jeśli po powrocie zaopatrzę się w bardziej wygodną odzież. Zależało mi jednak na tym, aby nie były to zwykłe t shirty i dresy, jak na lekce wuefu, ale żeby wciąż móc czuć się kobieco, pięknie i modnie. Z początku sądziłam, że moje wymagania będą trudne do spełnienia, ale szybko znalazłam sklep, a w nim spodnie dresowe-moro, które doskonale podkreślały kobiece kształty, a jednocześnie były właśnie dresami. Postanowiłam zacząć od ich zakupu, żeby zobaczyć czy w ogóle mi się to podoba. Okazało się jednak, że zakup tych spodni był bardzo dobrym pomysłem. Spodnie były naprawdę porządnie wykonane, nie drapały na szwach i były tak wygodne, że czułam, że mogę w nich nie tylko chodzić po lesie, ale również spać.

Pomimo tego, że od zakupu minęło już sporo czasu, a ja zdążyłam się zaopatrzyć w inne sportowe ciuchy, tak te dresy moro wciąż są moimi ulubionymi i ubieram je najczęściej, jak tylko mogę. Są dosłownie nie do zdarcia, bo choć nie raz zahaczyłam w lesie o jakąś gałązkę, to nic im się nie stało. Bardzo wygodnie się w nich chodzi, a także ćwiczy. Nieraz też posłużyły mi za spodnie od piżamki. 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: