Poszukiwania pościeli do łóżeczka

Już niedługo miało się urodzić moje drugie dziecko. Część rzeczy zostało mi jeszcze po pierworodnym synu, ale niektóre rzeczy musiałam dokupić. Jedną z nich była pościel do łóżeczka. Zależało mi na tym, żeby kupić jakąś wysokojakościową pościel, która będzie plamoodporna i przede wszystkim bawełniana. Po jej zakup udałam się do sklepu dziecięcego.

Kupno pościeli do łóżeczka w rozmiarze 120×90

pościel do łóżeczka 120x90Wiedziałam, że znajdę tam wiele wysokojakościowych pościeli. I faktycznie tak było. Po wejściu do sklepu od razu rzuciła mi się w oczy pościel do łóżeczka 120×90. Właśnie takiego rozmiaru poszukiwałam, ponieważ miałam w domu kołderkę w tych wymiarach i wiedziałam, że taki rozmiar będzie również pasował do łóżeczka, które kupił mąż. Sprawdziłam, że był to produkt wykonany w stu procentach z bawełny, a więc jest hipoalergiczny i odpowiedni dla małych dzieci. Wybrana przeze mnie pościel była dostępna w wielu różnych wariantach kolorystycznych, wybrałam dla siebie kolor niebieski, ponieważ tym razem spodziewałam się chłopca. W domu od razu rozpakowałam zakupioną pościel i wyprałam ją. Była ona bardzo delikatna i miła w dotyku. Świetnie układała się w łóżeczku. Zakupiony przeze mnie zestaw składał się z prześcieradła, poszwy na kołderkę i małej poszewki na poduszkę pod głowę, a także otulacza na brzegi łóżeczka. Byłam bardzo zadowolona z jakości tego produktu.

Już wkrótce, kiedy urodziło się moje dziecko, przekonałam się także, że pościel ta posiada wiele innych zalet. Przede wszystkim jest na tyle cienka, że zapewnia odpowiednia cyrkulację powietrza, a co za tym idzie dziecko nie poci się i w nocy nie rozkopuje z pościeli. To było bardzo ważne, szczególnie zimą. Można ją było także prać w wysokich temperaturach, dlatego zachowanie jej w czystości nie było trudne.


Opublikowano

w

przez

Tagi: