Jak dobrą inwestycją są misy tybetańskie?

Pracuję w szkole medytacji. Bardzo dużo się u nas ostatnio dzieje, bo zostały wprowadzone nowe formy relaksu dla tych, co przeżywają największy stres zawodowy. W związku z tym, musiałam kupić specjalne misy, z których będę korzystała na zajęciach. Postanowiłam, że spytam koleżanek o jakiś polecany sklep.

Kupiłam piękne misy z Tybetu

misy tybetańskieMoja koleżanka Katarzyna poleciał mi sprawdzony sklep, gdzie znajdowało się bardzo dużo różnych rodzajów mis. Postanowiłam, ze wybrane przeze mnie tomczak.pl/”>misy tybetańskie będą duże i ładnie zdobione. Ich cena nie była jakoś bardzo duża, więc postanowiłam, ze zamówię dwa dodatkowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka misa może się przydać, w zależności od wielkości misy wydają różne dźwięki. To właśnie z powodu tych dźwięków są często i tak ochoczo wykorzystywane w różnych typach medytacji. Dźwięk wydobywający się z misy pozwala lepiej skupić się na sobie, poczuć wewnętrzną energię ii uspokoić oddech. Poza tym ładna misa jest zawsze znakomitą ozdoba, prawda? bez wahania zamówiłam misy, czekając z niecierpliwością na kuriera. Przybył punktualnie, a towar był dobrze zapakowany. Moje misy prezentowały się bardzo ładnie. Wzięłam je na pierwszą medytację. Na początku wszyscy uczestnicy patrzyli się na mnie z zaciekawieniem. Powoli zaczęłam tłumaczyć o co chodzi z misami. Wykonując moje polecenia, zebrani zaczęli wchodzić w trans zgodnie z dźwiękiem wydawanym przez misę.

Nie ukrywam, że bardzo była przydatna, zwłaszcza wśród osób, które do tej pory miały problem, by działać zgodnie z rytmem oddechu. Po zajęciach, uczestnicy zgodnie przyznali, ze misy to znakomity sprzęt, który bardzo pomógł im w relaksie i medytacji. Poleciłam tan zakup swojej mamie, która również zamówiła misy tybetańskie. Jestem przekonana, że będzie zachwycona zakupem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: