Stylowe meble i akcesoria do domu

Moja kuzynka zaprosiła mnie do siebie na weekend. Mieszka w innym mieście, przez natłok pracy i obowiązków rzadko się widujemy. Jednak mimo odległości mamy ze sobą fajny kontakt. Traktuję ją jak rodzoną siostrę mimo tego, że jestem jedynaczką. Jadąc do niej zawsze staram się zabrać ze sobą jakiś upominek. Ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy.

Stylowe wnętrza dzięki odpowiednim meblom i akcesoriom

meble stylowe akcesoriaSklep, który znalazłam, głównie skupiał się na elementach wystroju domu. Jako że kuzynka niedawno się przeprowadziła, to stwierdziłam, że jakiś dodatek, który dopełni jej wnętrze, na pewno się spodoba. Dodatkowo fajnie, bo dodają realne zdjęcia produktów, dzięki temu od razu widać, jak dany dodatek wygląda w rzeczywistości. Sklep ten oferuje także meble stylowe akcesoria jednak bardziej mnie interesowały niż same meble. Wybrałam piękny wazon oraz w tym samym stylu doniczki do kwiatów. Kuzynka uwielbia kwiaty w każdej postaci zarówno te ścięte jak i doniczkowe, więc myślę że taki prezent jej się spodoba. Sama mam podobne u siebie w mieszkaniu i za każdym razem, kiedy jest u mnie w gościach napomina, że idealnie by jej pasowały. O dziwo, te które kupiłam na prezent, były dużo tańsze niż te moje. Szkoda, że wcześniej tego sklepu nie znałam, bo sama bym się teraz obkupiła. Na pewno na przyszłość zapiszę sobie namiar na tę firmę, żeby w razie potrzeby jakiś stylowych dodatków bądź mebli mieć sprawdzony namiar.

Tak jak myślałam kuzynka podzieliła mój zachwyt nad wazonem i doniczkami. Okazało się, że od jakiegoś czasu szukała czegoś w tym stylu, ale nigdzie nie mogła znaleźć. Zawsze coś było nie tak, a to kolor a to model. Te, które kupiłam na pewno będą zwracały na siebie uwagę innych gości, którzy będą odwiedzać moją kuzynkę.


Opublikowano

w

przez

Tagi: