Ekrany projekcyjne ozdobą każdego salonu sprzedaży

Gdy wejdzie się dzisiaj do dowolnego sklepu w galerii handlowej albo do banku lub do salonu sprzedaży jakiegoś telekomu to nie można wręcz oderwać wzroku od kolorowych ekranów. Otaczają nas dookoła prezentując nam spoty reklamowe i różnego rodzaju animacje. Ekrany projekcyjne na stałe wpisały się w dzisiejsze trendy aranżacji salonów sprzedaży.

Kilka ekranów łączy się najczęściej w jeden

ekrany projekcyjne z gdańskaBiura architektoniczne, które zajmują się projektowaniem salonów sprzedażowych, w każdym swoim projekcie umieszczają ekrany pełniące rolę telebimów. Chodzi o to, że kilka ekranów łączy się w jeden duży ekran, na którym wyświetla się odpowiednio skonfigurowane obrazy. Najciekawsze jest to, że w większości salonów czy też banków możemy zobaczyć najnowocześniejsze ekrany projekcyjne z Gdańska. To właśnie w Gdańsku jedna z tamtejszych firm zajmuje się sprzedażą i konfigurowaniem takich ekranów. Bo cała sztuka polega na tym, żeby na ścianie zamontować kilka ekranów obok siebie i tak je skonfigurować, żeby działały jako całość. Właśnie Ci specjaliści z Gdańska zajmują się montażem takich ekranów w całej Polsce. Dzięki nim wchodząc do salonu operatora komórkowego możemy zobaczyć kolorową ścianę stworzoną z kilku dużych telewizorów. To fajnie wygląda i naprawdę robi duże wrażenie na klientach. Na ekranach bez przerwy wyświetla się animacje lub filmy reklamowe, więc klient stojący w kolejce nie musi się nudzić.

Tak to już dzisiaj jest, że konsumenci oglądają reklamy wszędzie tam gdzie to tylko możliwe. Nawet będąc w banku na ekranach projekcyjnych oglądamy reklamę jego oferty. Podobnie wygląda to w większości nowoczesnych salonów sprzedażowych. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które na dodatek jest atrakcyjne wizualnie dla czekającego w kolejce konsumenta.


Opublikowano

w

przez

Tagi: