Mural jako ozdoba ścian w domu

Murale na ścianach to ostatnio coraz bardziej popularny sposób na ozdobienie domowych ścian, więc niedawno zaczęliśmy się zastanawiać nad właśnie takim sposobem przyozdobienia ścian w salonie nowego domu. Jedyny w swoim rodzaju mural jest bowiem niemałym powodem do dumy, zwłaszcza jeśli został zrobiony całkowicie na zamówienie.

Unikatowy mural na ścianę w salonie

atrakcyjny mural na ścianie w domuTakie murale wykonywali coraz częściej artyści uliczni, którzy zaczęli działalność typowo zarobkową, lub też tacy którzy od początku zajmowali się tworzeniem takich ozdób w domach. Każdy z nich mógł stworzyć atrakcyjny mural na ścianie w domu, aczkolwiek każdy miał własny unikalny styl i technikę, dlatego też wybór wcale nie należał do łatwych. Artysta przez nas wybrany tworzył bardzo realistyczne murale, często inspirowane historią czy różnymi ważnymi wydarzeniami, a jego prace umieszczane były również na ścianach budynków administracyjnych, gdzie z reguły przedstawiały najważniejsze historyczne wydarzenia w mieście. Mógł się on jednak pochwalić dość dużym portfolio z całkowicie unikatowymi dziełami, tworzonymi zarówno wedle specyfikacji klientów, jak i własnej wyobraźni. W naszym przypadku mural miał być stworzony całkowicie wedle inwencji samego artysty, gdyż oprócz bardzo ogólnych wytycznych, które miały na celu przede wszystkim utrzymanie wyglądu muralu w podobnej tonacji do reszty wystroju salonu, nie mieliśmy żadnych innych wymagań.

Nie mieliśmy również żadnych ram czasowych, w jakich mural miałby być wykonany, aczkolwiek artysta określił czas na około dwa tygodnie pracy. Mural okazał się być niesamowicie imponującym dziełem, bardzo uatrakcyjniającym wygląd salonu. Był to fantastyczny krajobraz, nie przedstawiający żadnej konkretnej sceny, aczkolwiek ogromnie przyciągał wzrok wykonaniem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: