Jak zdobyć popularność na IG?

Obecnie coraz większa liczba osób znów wraca do kupowania lajków na Instagramie ponieważ pozwalają one rozhulać całą machinę związaną ze zdobyciem popularności. W jaki sposób? Pozwalają innym użytkownikom na zobaczenie naszych zdjęć, a co za tym idzie generują nam obserwujących i kolejne serduszka już od prawdzicyh kont.

Kupowanie lajków na Insta

kup polubienia na instagramieGdy używamy hashtagów w każdym z nich znajdziemy na samej górze posty z największą liczbą polubień, dlatego w momencie gdy dokupimy polubienia automatycznie nasze zdjęcie będzie pozycjonowane wyżej w tych hashtagach. Dlatego jeżeli chcesz zostać zauważonym przez szerszą publiczność po prostu kup polubienia na Instagramie jednak pamiętaj o tym, aby na początku nie szaleć z ich liczbą. Warto pod najładniejsze zdjęcie dokupić około dwa razy więcej polubień niż zazwyczaj dostajemy ponieważ wtedy będzie to wyglądało tak, jakbyśmy lepiej dopasowali hashtagi. Dopiero z kolejnym postem warto zakupić nieco więcej, aż w końcu dotrzemy do liczby, która pozwoli nam uplasować się na najwyższych miejscach w używanych przez nas hastagach. Warto też korzystać na początek z tych niewielkich hashtagów gdzie najpopularniejsze fotki nie mają po sto tysięcy polubień, a na przykład po trzysta serduszek. To z pewnością skróci cały proces bycia dostrzeżonym.

Po kilku takich zabiegach powinniśmy już widzieć ogromną różnicę, która będzie objawiała się w jeszcze większej ilości polubień, jakie będziemy dostawali już od prawdziwych użytkowników, którzy zauważą nasze posty. Warto także dodać, że z pewnością przełoży się to na polubienia także innych postów na naszym profilu, aa gdy sposób się on komuś, także na obserwacje. Właśnie po to obecnie kupuje się lajki, aby po prostu zostać dostrzeżonym w masie innych kont.


Opublikowano

w

przez

Tagi: