Zatrudniłem firmę do budowy przydomowego basenu

Najpierw zbudowaliśmy z żoną nowy dom i wprowadziliśmy się do niego z naszym prawie już dziewięcioletnim synem. Trochę pomieszkaliśmy i nacieszyliśmy się tym co udało nam się wspólnie osiągnąć i od razu zaczęliśmy myśleć co by można było jeszcze ulepszyć. Od razu całą naszą trójką wymyśliliśmy, że wybudujemy sobie fajny basen.

Zbudowano nam basen obudowany deską kompozytową

tychy - przydomowe baseny ogrodoweNie znam się fachowo na pojęciach związanych z budową basenów, ale fachowcy, których zatrudniłem wykonali u Nas kawał dobrej roboty. Wynająłem firmę z Tychów – od lat zajmują się budową basenów przydomowych. Wiem tylko, że przekopano nam pół ogródka i w wykopany otwór włożono specjalnie przygotowaną nieckę basenową. Od góry wszystko zostało zabudowane deską kompozytową, bo wejście do basenu jest zrobione tak jakby było przedłużeniem naszego tarasu. Warto było odwiedzić Tychy – przydomowe baseny ogrodowe robią tam najlepsze na świecie. W każdym razie nasz basen ogrodowy jest naszym powodem do dumy, bo całkowicie odmienił funkcjonalność naszego ogrodu. Do tej pory mogliśmy jedynie wygrzewać się na tarasie, a teraz możemy pływać w świeżej i czystej wodzie kiedy tylko mamy ochotę się schłodzić. Na chwilę obecną z basenu możemy korzystać latem, ale ja już myślę nad rozwiązaniem, które pozwoli nam kąpać się przez cały rok. Na pewno w ewentualnej zabudowie basenu też nam pomoże firma, która go nam zbudowała.

Kiedy nie mieszkaliśmy jeszcze w naszym domu to mieliśmy basen ogrodowy rozporowy. Nie był za duży, ale i tak kąpiel w nim doskonale nas relaksowała. To co mamy teraz to jest absolutny luksus, bo rozmiarowo jest kilka razy większy od tamtego basenu. Swoje jednak robi opcja podgrzewania wody, dzięki czemu może mieć dokładnie taką temperaturę w jakiej chcemy się kąpać.


Opublikowano

w

przez

Tagi: