Architektura wnętrz przed sprzedażą mieszkania

Miałam mieszkanie we Wrocławiu, ale w związku z tym, że dostałam pracę w Warszawie to musiałam go sprzedać. Było mi z jednej strony przykro, ponieważ opuszczałam swoje miasto rodzinne i musiałam sprzedać swoje pierwsze mieszkanie, jednak wiedziałam, ze jest to dla mnie duża szansa na rozwój zawodowy. Awans, podwyżki to coś o czym każdy marzy.

W mieszkaniu powinna być nowoczesna architektura wnętrza

architektura wnętrzJeszcze zanim co to musiałam się zająć swoim mieszkaniem. Planowałam tam zrobić remont, ale jak wiedziałam, ze się przeprowadzam to zaniechałam tych planów. Teraz musiałam do tego wrócić. Tania architektura wnętrz – Wrocław jednak nie była moją mocną stroną. Moje mieszkanie mi się podobało, jednak mój styl jest dosyć specyficzny i wiem, ze niewiele osób podziela mój gust estetyczny. Musiałam coś z tym zrobić. Potrzebny był mi dobry projekt wnętrz zanim wystawię swoje mieszkanie na sprzedaż. Dzięki temu miałam nadzieję, że moje mieszkanie szybciej zostanie sprzedane. W końcu czytałam gdzieś w gazecie że dobra aranżacja wnętrz znacząco wpływa na szybkość sprzedania mieszkania. Czasem mieszkanie długo stoi w ogłoszeniach, a potem nagle od razu znalazł się kupujący. Pomyślałam zatem, ze architekt wnętrz mi pomoże. Zaczęłam przeglądać różne oferty biur projektowych, żeby wybrać dobrego architekta. Potrzeba mi było kogoś, kto da mi prosty projekt dla mieszkania na sprzedaż. Nie chciałam też przepłacać, bo w końcu nie będę tam mieszkań. Wolę się skupić na moim nowym mieszkaniu. W końcu jednak znalazł się dobry projektant wnętrz, który znał się na takich usługach.

Cieszyłam się że jednak mi się udało. Moje mieszkanie zostało lekko zmienione, ściany były przemalowane, kupiłam kilka tanich rzeczy i od razu wyglądało to dobrze. Kupujący się dosyć szybko znalazł i nie musiałam się martwić o wszystko. Teraz się przeprowadzam.