Domy parterowe

Biuro projektów i nowoczesne domy parterowe

Nazywam się Antoś. Z siostrą i rodzicami mieszkamy w domków jednorodzinnym na jednym z osiedli we Wrocławiu. Moi rodzice są lekarzami a siostra niedawno skończyła studia i zaczęła pracę.

Projektując nowoczesne domy parterowe…

Domy parterowe

Zatrudnia ją biuro projektów, dla którego wykonuje różne projekty takie jak nowoczesne domy parterowe, szpitale, szkoły czy projekty hoteli i pensjonatów. Moja siostra bardzo dużo opowiada o swojej pracy i często też pracuje w domu. Często tak robi, kiedy ma do wykonania projekty na nowoczesne domy parterowe, ponieważ w lubi pracować wieczorami. Ostatnio też robiła nowoczesne projekty hoteli jak był już prawie środek nocy. Moja siostra kocha swoją pracę dlatego tak bardzo się w nią angażuje. Kiedyś zabrała mnie do siebie do pracy, żebym mógł zobaczyć jak wygląda biuro projektów i czym się tam ludzie zajmują. W środku było mnóstwo ludzi, który tworzyli różne projekty hoteli czy innym budynków. Siostra zaprowadziła mnie do swojej przyjaciółki, która projektowała właśnie bardzo nowoczesne domy parterowe i usiadłem przy jej biurku. Siostra akurat miała w tym czasie spotkanie z przełożymy. Dostałem kredki i kartkę, więc zacząłem rysować. Postanowiłem, że narysuję nowoczesne domy parterowe, bo koleżanka siostry się tym zajmowała właśnie. Moje rysunku odbiegają dość mocno od projektów na nowoczesne domy parterowe, które robiła Małgosia, ale się starałem. Małgosia kiedy zobaczyła mój obrazek pochwaliła mnie i powiesiła go na tablicy korkowej. Powiedziała, że dorasta nowy projektant. Byłem z siebie dumny, bo moje rysunki się spodobały.

Kiedy siostra wyszła ze spotkania podeszła do swojej przyjaciółki Magdy, która się mną przez ten czas opiekowała i powiedziała, że się udało. Kiedy wyszliśmy z jej pracy to zabrała mnie na lody. Lubię jak siostra się mną opiekuje.


Opublikowano

w

przez

Tagi: