ogrodzenie budowlane

Budowa magazynu, ogrodzenie budowlane i nadzór

Jestem przedsiębiorcą. Prowadzę działalność od wielu lat. W tym roku dostałem dotację na budowę nowych magazynów. Niestety powierzchnia magazynowa z biegiem lat stała się za mała, dzierżawiliśmy halę, ale własna to zawsze własna.

Najlepsze ogrodzenie budowlane a bezpieczeństwo

ogrodzenie budowlaneZwiększymy magazyny o ponad pięćset metrów. Będzie to wystarczająco, aby pomieścić nasze produkty. Męczy mnie jednak kontrolowanie i pilnowanie budowy. Mam niestety taki charakter, że wolę sam dopilnować wszystkiego niż np.: zlecić to prokurentowi. Na szczęście mam ekipę budowlano-montażową, która idealnie pracuje. Już zaczynając prace postawili ogrodzenia budowlane, aby zabezpieczyć plac budowy. Idealne rozwiązanie takie ogrodzenia tymczasowe. Tym bardziej, że do nas każdego dnia trafia wielu dostawców też dużymi ciężarówkami z naczepami, a wiadomo, że podczas budowy są maszyny, jest zamieszanie i o komplikacje nie trudno. Dzięki temu, że postawili to najlepsze ogrodzenie budowlane, czuję większe bezpieczeństwo jak nie ma mnie w firmie i nie mogę sam sprawdzić, co się dzieje na placu. Budowa idzie sprawnie, hala magazynowa rośnie w oczach. Najszybciej oczywiście zostały postawione konstrukcje i zamontowane ściany z dachem, trudniej teraz jest na etapie wykańczania środka hali.

Masa elektryki, montowanie suwnic, wentylatorów i klimatyzatorów. Ciężko było z oknami, ponieważ maja nietypowy kształt i ciężko było znaleźć wykonawcę. Jednak powiodło się i wczoraj rozpoczął się ich montaż. Jeszcze kilka dobrych tygodni i hala magazynowa będzie mogła być zgłoszona do odbioru.