Czarne rękawiczki nitrylowe

 

W szpitalach, w przychodniach, tak naprawdę wszędzie gdzie wykonuje się badania, pobiera się krew niezbędnym wyposażeniem są rękawiczki. Świadczy to o higienie i nie ma możliwości zarażenia czymś pacjenta, czy nas samych. Jednak rękawiczki jednorazowe nie tylko w medycynie znajdują zastosowanie.

Zastosowanie rękawiczek niejałowych

niejałowe rękawice nitrylowe czarneRękawiczki jednorazowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, nie tylko w medycynie. Również są bardzo popularne we fryzjerstwie, kosmetologii, a także w studiach tatuaży. W tych trzech dziedzinach ma się styczność z klientami i należy zachować higienę, dlatego rękawiczki tworzą barierę pomiędzy pracownikiem a klientem. Niejałowe rękawice nitrylowe czarne są bardzo uniwersalne. Zaletą ich jest to, że bardzo łatwo je założyć, jak i ściągnąć. Nawet jeśli mamy wilgotne dłonie to nie będziemy mieć problemu z założeniem ich. Pracując na przykład w studiu tatuażu często zmieniamy rękawice i nie możemy poświęcać na to dużo czasu. Używa się tam rękawic ponieważ podczas wykonywania tatuażu dotykamy ran klienta wykonane licznymi igłami wbijającymi się w ciało. Rękawice takie są uniwersalne, ponieważ prawa jak i lewa rękawica są wykonane identycznie. Mają taki są rozkład i będą pasować niezależnie na którą dłoń założymy. Rękawice nitrylowe niejałowe czarne posiadają kilka rozmiarów. Najbardziej popularne to rękawice rozmiaru S, M, jak i L. Są jeszcze oczywiście jeszcze XL, jednak są rzadziej kupowane.

Ogólnie rękawice jednorazowe niejałowe nitrylowe są bardzo wytrzymale. Nie pękają na palcach. Łatwo je się zakłada na dłonie. Są to niewątpliwie ich zalety. Oprócz tego są uniwersalne. Zazwyczaj kupuje je się w pudełeczkach po kilkaset sztuk. Można je kupić praktycznie wszędzie, nawet w sklepach wielobranżowych.