Czym jest młotowiertarka?

Młotowiertarka to elektronarzędzie, które służy do wiercenia otworów o dużej średnicy nawet w niezwykle twardych nawierzchniach. Doskonale sprawdza się również przy zadaniu skuwania starych posadzek, a także okładzin ściennych. Wszystko to jest możliwe dzięki pneumatycznemu mechanizmowi udarowemu. Jednym z producentów młotowiertarek jest firma KraftDele.

Młotowiertarka produkcji firmy KraftDele

młotowiertarka kraftdelePrzy wyborze młotowiertarki, specjaliści w zakresie elektronarzędzi, doradzają nam, byśmy zwrócili szczególną uwagę na kwestię rodzaju udaru wykorzystanego w narzędziu, możliwej średnicy wiercenia i momentu obrotowego. Rzecz jasna, kryteria te będą dla nas zmienne, zależnie od naszych oczekiwań i potrzeb względem tego typu narzędzia. Jeśli interesuje nas młotowiertarka KraftDele, przede wszystkim otrzymujemy urządzenie, które jest dobrze wyprofilowane i wyposażone w ergonomiczny uchwyt. Dzięki temu zyskujemy doskonałe wyważenie narzędzia, a co za tym idzie również komfort pracy. Na komfort pracy niewątpliwie przekładać się będzie również niewielka waga urządzenia, co pozwoli pracować nam dłużej bez widocznego zmęczenia. Młotowiertarka proponowana klientom przez firmę KraftDele wyposażona jest w uchwyt SDS+, który umożliwia użytkownikowi szybką zmianę wykorzystywanego dotychczas narzędzia na inne, a dodatkowo posiada również przydatną możliwość płynnej regulacji wykonywanych przez urządzenie obrotów i uderzeń.

Młotowiertarka od firmy KraftDele wyposażona jest dodatkowo w dłuto płaskie i punktowe, a także trzy wiertła, które otrzymujemy wraz z narzędziem zapakowane w zgrabną walizkę. Do urządzenia dołączona jest instrukcja spisana w języku polskim, dzięki czemu obsługa tego narzędzia nie będzie stanowiła dla nas większego problemu.  


Opublikowano

w

przez

Tagi: