Doskonałe elektronarzędzia Milwaukee

Marka Milwaukee funkcjonujące w świadomości klientów od niemal stu lat jest oznaczonych około 500 typów narzędzi warsztatowych i ponad 3000 doskonałych akcesoriów. Chlubą firmy Milwaukee Electric Tools są elektronarzędzia akumulatorowe wyśmienitej jakości oparte na autorskich rozwiązaniach, które wyznaczają trendy w całej branży.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne marki Milwaukee 

szlifierka milwaukeeKlienci poszukujących najlepszych elektronarzędzie powinni zwrócić szczególną uwagę na urządzenia opatrzone marką Milwaukee. Jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów różnych branż oraz dla użytkowników domowych. Firma Milwaukee Electric Tools opracowała rozwiązania technologiczne znacznie wyprzedzające kierunki panujące w branży dostarczając na rynek urządzenia wyjątkowej jakości. Przykładem może być szlifierka Milwaukee, której parametry pracy zaskoczą każdego użytkownika mimo iż jest to urządzenie akumulatorowe. Szlifierka jak i inne urządzenia zaopatrzona jest w super silnik bezszczotkowy Powerstate o żywotności wyższej o 10 % od tradycyjnych jednostek i mocy większej aż o 60%. Można wykonać wiele cięć na jednym naładowaniu w grubym i twardym materiale. Urządzenie zawdzięcza to również nowoczesnym akumulatorom Redlithium-Ion High Output o bardzo dobrej elektronice i jednostajnej wydajności. Baterie posiadają wzmocnioną konstrukcję obudowy. Urządzenie zaopatrzone jest również w autorski system Redlink Plus zabezpieczający przed przeciążeniem urządzenia i akumulatora co zwiększa wydatnie wydajność urządzenia. Warto również wspomnieć o hamulcu tarczy, możliwości wymiany tarczy bez narzędzi, antywibracyjnym uchwycie bocznym.Urządzenia marki

Milwaukee to wyjątkowo dopracowane pod każdym względem produkty przeznaczone do długotrwałej pracy na najwyższych obciążeniach. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w elektronarzędziach sprawiają to, że wynik ciągłych badań prowadzonych we własnym centrum badawczym obfituje w posterzeganie marki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: