Duże okna pcv w moim pokoju

Nie wiem jak wy ale ja bardzo lubię swoje okna w moim pokoju. Są one bardzo duże i dzięki temu mogę lepiej widzieć co dzieje się na zewnątrz. Bardzo lubię sobie usiąść na parapecie i podziwiać co dzieje się na ulicy. Mieszkam w bloku, nasze mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, więc spokojnie mogę sobie siedzieć na oknie i nikomu nie będzie przeszkadzało, że sobie patrzę. 

Plastikowe okna w kolorze białym 

okna pcv piasecznoCzęsto piszę i natchnienia szukam właśnie siedząc na oknie. Podziwiam co robią ludzie na zewnątrz. Czasami piszę to co zobaczę, a czasami trochę urozmaicę swoja opowieść. Zazwyczaj piszę wiersze, więc muszą być one ciekawe i muszą zachęcić czytelnika do ich przeczytania. Często piszę też bajki dla dzieci, z tego żyję i całkiem nieźle mi to idzie. W sumie dobrze, że moje okna pcv piaseczno są takie duże w dodatku mój parapet też nie należy do małych, więc cała się na nim zmieszczę. Spokojnie odsuwam zasłony i siadam sobie i patrzę przez to moje okno. Ono nie składa się z dwóch pojedynczych szyb, ale tak jakby z czterech, każde z nich mogę osobno otworzyć. Zawsze otwieram te u góry, nie chce by mi kartki wyleciały przez okno. Ostatnio podziwiałam dzieci jak się bawiły w chowanego i dzięki temu powstała nawet przyjemna bajka o bohaterach, którzy bawili się w chowanego z pieskiem. W zimę także siadam przy tym oknie, w zeszłym roku dobrze ociepliłam okno, to znaczy nakleja się taką specjalną tasiemkę w miejsca gdzie się otwiera okna nie wiem jak to dokładnie się nazywa, ale grunt, że nie przepuszcza powietrza. Pomimo iż mam takie duże okna to bardzo dobrze się je myje, mam specjalną szczotkę do mycia okien, takie jak nieraz myje się szyby w samochodach. Moje okno jest moim miejscem inspiracji do pisania, każdy pisarz ma jakieś miejsce. 

Często spoglądam przez moje okna w moim pokoju. Czasami widok za oknem sprawia, że wiem co napisać i przekładam wtedy szybko moje myśli na kartkę, ale nie siadam za biurko, tylko na swoim parapecie przy oknie. Wystarczy, że podłożę sobie jakieś poduszki pod plecy i mogę sobie tak siedzieć nawet godzinami. Moje okna są całe w kolorze białym, nie chciałam innego, taki kolor bardzo mi się podoba i pasuje do każdego wnętrza.