Fachowcy są zadowoleni z zamówionego styropianu

 

Jestem w trakcie budowy domu. Mamy bardzo dobrą ekipę, która szybko uwija się ze wszystkimi pracami budowlanymi. Bardzo się ze tego faktu cieszę bo chciałabym jak najszybciej przeprowadzić się do naszego wymarzonego domu. Ekipa budowlana została nam polecona przez mojego brata, który także korzystał z ich usług. 

Planuję zamówienie styropianu

styropianMój mąż jest w stałym kontakcie z pracownikami budowlanymi. Dają mu znać jaki materiał należy zamówić i ja wówczas dostaję takie zlecenia od męża. Pracuję zawodowe w branży budowlanej i mam możliwości żeby praktycznie każdy potrzebny materiał budowlany załatwić w niższej cenie. Zawsze staram się wykorzystać swoje znajomości żeby w miarę możliwości jak najbardziej zaoszczędzić na budowie domu. Zamawiam materiały z najwyższej półki od najlepszych producentów. Chcę żeby nasz dom był ekologiczny i oszczędny to bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Styropian, który potrzebowałam praktycznie na już nie był dla mnie problemem. Zadzwoniłam do swojego kolegi z konkurencyjnej firmy i wynegocjowałam z nim bardzo dobre warunki. Cena za styropian była bardzo korzystna. Styropian to bardzo ważny zakup. Od jego grubości zależy czy dom będzie trzeb bardzo dogrzewać w trakcie zimy. My z mężem zdecydowaliśmy się na grubą warstwę styropianu żeby w miarę możliwości oszczędzać na ogrzewaniu. Udało mi się zamówić styropian z dowozem do domu. Kurier dostarczy styropian na jutrzejszy dzień. Fachowcy będą mogli od razu go montować i dzięki temu w pracach budowlanych nie będzie żadnych opóźnień.

Styropian przyjechał na czas. Fachowcy byli zadowoleni z materiału, który zamówiłam. Uwielbiam swoją pracę i negocjacje z firmami budowlanymi. Można z nimi utargować dobre ceny ale nie każdy klient zdaje sobie z tego sprawę. Zawsze warto próbować bo to są nasze pieniądze.