FIlmowanie amatorskich zawodów dronem

Niedawno zdobyłem specjalne uprawnienia na drona. Pozwalają mi one na użytek komercyjny tego latającego urządzenia. Od teraz mogę robić nim zdjęcia i filmować. Myślę, że takie usługi to strzał w dziesiątkę. Zamierzam założyć firmę i zająć się nagrywaniem różnych wydarzeń. Ludzie uwielbiają takie filmy z lotu ptaka.

Co można filmować dronem?

filmowanie dronem w katowicach i okolicyPierwszym co sfilmowałem po osiągnięciu uprawnień były małe zawody sportowe dla dzieciaków. One były szczęśliwe, że mogą siebie zobaczyć z góry. Ja zaś byłem zadowolony, że mogę sobie poćwiczyć filmowanie dronem w katowicach i okolicy. Film z tego wydarzenia w zasadzie był dostępny tylko dla małych uczestników i ich rodzin. Nikt za niego nie płacił, więc w zasadzie można by było uznać, że nie był to użytek komercyjny. Moje nagranie tak się jednak spodobało, że za jego sprawą zacząłem realizować pierwsze zlecenia. A to wujek małego zawodnika miał ważną rocznicę ślubu i chciał uwiecznić ceremonię w plenerze. A to szkoła organizowała jakiś ciekawy event. Tych zleceń pojawiało się coraz więcej i więcej. Okazało się, że dronem można filmować wiele różnych wydarzeń, które nawet nie przyszłyby mi pewnie do głowy. Jeden pan wymyślił sobie nawet, że chce nagrać swoje oświadczyny. Miałem się gdzieś ukryć i nagrywać z lotu ptaka całe zdarzenie. Modliłem się w duchu, żeby dziewczyna zgodziła się na to zamążpójście. Facet naprawdę się nastarał. Zorganizował romantyczny piknik i parę innych atrakcji.

Najczęściej jednak filmuję różne rozgrywki sportowe, a w sezonie oczywiście plenerowe śluby i wesela. Cieszę się, że zrobiłem kurs latania dronem, bo obecnie mam super pracę, która daje mi dużo satysfakcji. Byłem już zmęczony poprzednią działalnością i tak zrodził się nowy pomysł. Do odważnych świat należy! Warto realizować marzenia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: