Filmowanie ślubu w Gliwicach

Wraz z moim Tomkiem jesteśmy narzeczeństwem od prawie dwóch lat. Za kilka miesięcy odbędzie się nasz ślub, dlatego też jesteśmy pochłonięci jego organizacją. Mamy już zamówiony zespół muzyczny, salę weselną oraz moja suknia jest już na końcowym etapie szycia. Chcemy, aby ten dzień pozostał nam w pamięci na zawsze, więc postanowiliśmy, że chcemy mieć film z naszego wielkiego dnia.

Film jako pamiątka z dnia ślubu

film ślubny gliwicePoznaliśmy się w liceum i od tamtego czasu jesteśmy parą. Przeżyliśmy razem bardzo wiele, jednak nie mieliśmy przez ten czas ani chwili zwątpienia. Wiemy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Dlatego też chcemy, aby nasz ślub był wyjątkowy i wspomnienia z niego pozostały z nami na bardzo długo. Aby to urzeczywistnić, postanowiliśmy że skorzystamy z usługi kamerzysty, który nakręci dla nas film ślubny Gliwice to spore i dobrze rozwinięte w sektorze usług miasto. W związku z tym spotkaliśmy się z dziesiątkami ogłoszeń profesjonalnych kamerzystów, którzy oferowali swoje usługi. Przejrzeliśmy kilkadziesiąt portfolio. W oko wpadło nam kilka z nich, jednak sugerując się opinią Internautów, zdecydowaliśmy się na konkretnego kamerzystę. Szybko się z nim skontaktowaliśmy i od razu poczuliśmy, że nakręci nam on piękny film ślubny. Bardzo dobrze się z nim bowiem dogadywaliśmy. Na naszych twarzach od razu pojawił się uśmiech, ponieważ czuliśmy, że trafiliśmy na odpowiedniego człowieka.

Tuż po ślubie byliśmy bardzo ciekawi ,jak wypadł nasz film. Musieliśmy troszkę na niego poczekać, jednak doskonale rozumieliśmy, że montaż jest czasochłonny. A przynajmniej tak dobry montaż, jaki otrzymaliśmy od kamerzysty. Nasz ślubny film okazał się najpiękniejszym filmem, jaki widzieliśmy w życiu. Jesteśmy z niego naprawdę dumni i do dziś polecamy usługi gliwickiego kamerzysty naszym znajomym!