Fotograf na ślub

 

Swego czasu poszukiwałam dobrego fotografa na ślub. Oczywiście ślub był mój, więc wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Mój obecny mąż (wtedy narzeczony) dał mi pole do popisu, ale oczywiście nie dałam się na to nabrać, chodziło o to, żeby on miał święty spokój z wszystkimi tymi przygotowaniami i poszukiwaniami. Aż tak naiwna nie jestem, oczywiście udawałam, że jestem super szczęśliwa, że dał mi wolną rękę.

Fotograf- profesjonalista- na co zwracać uwagę

fotografia ślubna - bydgoszczFirm zajmujących się fotografią ślubną narosło jak grzybów po deszczu, bo gdzie popyt tam podaż, zgodzicie się ze mną. Ale ja poszukiwałam kogoś sprawdzonego. Kwalifikowany dobry fotograf ślubny – Bydgoszcz w pewnym momencie nie miała dla mnie tajemnic. Znałam każdego, kto w tym mieście zajmuje się fotografią na różne okazje. Przeglądałam strony internetowe i oglądałam ich dorobek artystyczny. Ale jest tego tyle, że trudno było mi się zdecydować. Napisałam na spocie prośbę o rady, który fotograf jest naprawdę profesjonalny i wie co robi. Powiem Wam tak, z opinii jakie przeczytałam wybór jednoznacznie padł na jednego Pana fotografa, a co najdziwniejsze nie znalazłam jego usług w Bydgoszczy. Okazało się, że fotograf jest z bardzo bliskich okolic. No i bach zadzwoniłam porozmawiałam i się dogadałam. Wybrałam duży pakiet, czyli fotografia w domu, kościele na Sali, poprawinach i plener. Skłamałabym jakbym powiedziała, że któreś zdjęcia wyszły średnio. Wszystko było super. Na takim poziomie jaki oczekiwałam.

Do tego nie zapłaciłam jak za zboże. Pan był bardzo miły. Robił zdjęcia nie tylko nam, ale całej rodzinie i znajomym, także z wesela mamy zdjęcia wszystkich gości i po zdjęciach możemy wnioskować jak się bawili. Bo nie sposób ogarnąć całej sali gości przy tym wielkim stresie. Pamiątkę będziemy mieć do końca życia i na pewno pomyślimy o tym samym fotografie kiedy będziemy robić chrzciny.