Gdzie w Łodzi znajdę kardiologa?

Moja córeczka od dłuższego czasu miała problemy z sercem. Od urodzenia cierpiała na różne schorzenia, ale od kilku miesięcy pogorszyło jej się z sercem. Lekarz do którego zawsze chodziłyśmy, dał nam skierowanie do kardiologa. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć lekarza, który szybko ją przyjmie. Zależało mi na tym, aby był to lekarz przyjmujący gdzieś w okolicy?

Zapisałam córkę do najlepszego kardiologa w Łodzi

najlepszy kardiolog w łodziPoczątkowo nie wiedziałam, gdzie powinnam szukać takiego lekarza. Jednak nie musiałam długo szukać, ponieważ moja sąsiadka poleciła mi bardzo dobrego kardiologa. Według niej był to najlepszy kardiolog w Łodzi, który posiadał doświadczenie zarówno w kardiologii dziecięcej, jak i kardiologii dla dorosłych. Na co dzień pracował w jednym z łódzkich szpitali, a wieczorami przyjmował w prywatnym gabinecie. Jego dużą zaletą był fakt, że w swoim gabinecie wykonywał od razu wiele badań kardiologicznych. Mógł przeprowadzić echo serca czy testy wysiłkowe, co znacznie skracało czas oczekiwania na badania i kolejne wizyty. Od razu zapisałam córkę do tego kardiologa. Jego gabinet znajdował się na jednym z łódzkich osiedli, blisko mojego miejsca zamieszkania. Miałam tam bardzo dobry dojazd i nie miałam problemów z zaparkowaniem samochodu. Czas oczekiwania na wizytę u tego kardiologa to zaledwie kilka dni. Sama wizyta natomiast kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Byłam bardzo zadowolona z tego lekarza. Okazał się on cierpliwym i empatycznym lekarzem, który na miejscu przeprowadza specjalistyczne badania. Posiada on dużą wiedzę i ma doświadczenie w leczeniu także rzadko spotykanych chorób serca i bez problemu postawił on diagnozę mojej córce. Wdrożył leczenie, które bardzo jej pomogło, dlatego cieszę się, że trafiliśmy do tak sumiennego specjalisty.