Jak zorganizować na szybko przewóz pracowników?

W wielu firmach, instytucjach czy samorządach zdarzają się sytuacje wyjątkowe, w których trzeba przewieźć jednocześnie większą liczbę pracowników. Czasem trzeba pojechać na jakieś szkolenia, sympozja czy po prostu firmową imprezę. Wiele dużych firm wysyła swoich pracowników w delegacje do innych miast a nawet krajów. Gdy trzeba działać szybko dobrze jest wiedzieć jak.

Zawsze warto mieć kontakty do firm przewozowych

szybki przewóz osób - bielsko białaW każdej dużej firmie czy instytucji są osoby, które są odpowiedzialne za organizowanie dla pracowników transportu. Bez względu na okoliczność wyjazdu taka osoba zawsze musi mieć przygotowaną strategię działania. Podstawą jest oczywiście znajomość lokalnych firm przewozowych. W telefonie zawsze powinno się mieć wpisane numery do przedsiębiorców oferujących szybki przewóz osób – Bielsko Biała jest przykładem miasta, w którym w branży przewozowej działa bardzo wiele małych firm. Jest to bardzo istotne w przypadku, kiedy trzeba wybrać firmę przewozową oferującą najniższą cenę za swoje usługi. A jeśli chodzi o ceny i stawki to te oczywiście uzależnione są od liczby osób, które trzeba przewieźć i liczby kilometrów, które trzeba przemierzyć. W przypadku tras dalszych, zagranicznych, stawki można zawsze negocjować. Im dalej chcemy wysłać pracowników tym większych zniżek na transport możemy od firmy przewozowej oczekiwać. Pamiętajmy tylko o tym, że teraz firmy przewozowe mają naprawdę duże koszty związane z zakupem paliwa.

Wygrane w tej sytuacji wydają się być urzędy, bo te w większości przypadków mają podpisane stałe umowy o współpracę z firmami przewozowymi. Jednak w sytuacji, gdy konieczne jest zorganizowanie transportu na już, i tak trzeba wiedzieć, z której firmy usług skorzystać. Zawsze trzeba mieć w swoim telefonie kontakty przynajmniej do kilku firm transportowych.


Opublikowano

w

przez

Tagi: