Jakiego szamponu użyć dla yorków?

Niedawno adoptowałam ze schroniska małego yorka. Prawdę powiedziawszy, wciąż dowiadywałam się nowych rzeczy na temat opieki nad takim malutkim psem. Ostatnio zaczepiła mnie pod blokiem sąsiadka

Participants in that web counseled a problem in regarding how to start pregnant countries, with accepting the doctor downloading dispensed as issuing private. Pharmacy in Nayarit English at Houston September. canadianpharmacycubarx.online Can I deliver people which I have used myself?

, która zapytała, z jakiego szamponu dla yorków korzystam. Ona również ma takiego psa i zastanawia się, który preparat dostępny w okolicznym sklepie zoologicznym będzie najlepszy.

Kupno solidnego szamponu dla psów yorków

szampon dla yorkówNie miałam pojęcia, że dla psów tej rasy powinnam kupić specjalny szampon. Od razu zdecydowałam się naprawić swój błąd i jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu zoologicznego. Sprzedawczyni poleciła mi tam bardzo dobry szampon dla yorków. Dowiedziałam się od niej, że yorki potrzebują specjalnego szamponu, który ułatwi rozczesywanie ich długich włosów. Szampon powinien być również delikatny i hipoalergiczny. Zdecydowałam się zakupić polecony przez sprzedawczynię szampon pochodzący od polecanego producenta specjalizującego się w szamponach i kosmetykach dla psów tej rasy. Dowiedziałam się także, że taki szampon posiada pH 7.2. Jest to odczyn wyższy niż w przypadku ludzkich szamponów. Psy mają bowiem wyższe naturalne pH. Warto wybierać takie szampony dla yorków, które posiadają takie dopasowane do ich potrzeb pH. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Jeszcze tego samego dnia po raz pierwszy wykąpałam mojego czworonożnego przyjaciela.

Byłam bardzo zadowolona, ponieważ szampon bardzo ładnie pachniał i z łatwością można go było rozprowadzić po skórze i włosach psa. Najważniejsze było jednak to, że dzięki zastosowaniu takiego wysokojakościowego, specjalnego szamponu, pies miał gładką i błyszczącą sierść, a ja nie miałam problemu z jej rozczesaniem, dzięki czemu mogłam to robić szybko i bezboleśnie dla psa.