Jesienny wypad z przyjaciółmi

Jaki jest najpopularniejszy kierunek letnich podróży w naszym kraju? Zapewne większość wczasowiczów chcących spędzać wakacje w Polsce, wybiera się nad morze. Nie dziwi mnie to, gdyż sama je uwielbiam, niezależnie od pory roku. Nie lubię tłumów, więc razem ze znajomymi wybraliśmy się tam jesienią. To był najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać.

Złota jesień nad morzem

sarbinowo domki 6 osobowePiękna polska jesień kojarzyć się może z kolorem bursztynu: złoto, brąz, żółć. Dlatego najlepszym kierunkiem jesiennej wyprawy jest nadmorska spokojna miejscowość. Kiedy sezon urlopowy się skończy i turystyczny szał zmaleje, można w nieskończoność podziwiać falujące morze,  wschody i zachody słońca, puste plaże. Niesamowite widoki zapierają dech w piersiach. To idealna pora na zwolnienie tempa i regenerację sił. Razem z paczką przyjaciół obraliśmy za cel: Sarbinowo domki 6 osobowe.  Naszym postanowieniem było odpocząć, aby w pełni sił i z głową pełną pomysłów rozpocząć kolejny rok akademicki. Domek, który wybraliśmy, spełnił wszelkie nasze oczekiwania: był niesamowicie przytulny, ciepły i na zaciszu. Znajdował się niedaleko morza, dlatego mogliśmy w kilka minut dojść do plaży. Komfortowe wnętrza pozwoliły odpocząć, odprężyć się i cieszyć się chwilą. Każdy znalazł w nim kąt dla siebie, ale i wspólną przestrzeń do świętowania. Zadaszony taras był miejscem długich dyskusji, nawet w deszczowe dni.  To miejsce zapisze się na długo w naszych wspomnieniach.

Przez ten wyjazd zostałam naładowaną pozytywną energią, wypoczęłam i  odetchnęłam od dużego, gwarnego miasta. Niesamowite widoki, świeże powietrze, cisza i spokój – to tylko niektóre z zalet. Jeśli kochasz morze, hipnotyzuje cię ono i przyciąga, polecam wziąć kilku znajomych i odwiedzić to miejsce w każdej porze roku. Nie będziecie żałować.