Jestem pracownikiem ekipy piorącej wykładziny

Zatrudnia mnie dość spora firma sprzątająca w Warszawie. Dostajemy mnóstwo zleceń od różnych warszawskich firm i na brak pracy nie mamy co narzekać. Zarobki też są bardzo dobre i ta praca mi się bardzo podoba. Szef na bieżąco kupuje środki czyszczące i zawsze mamy całe wyposażenie kompletne.

Koleżanka wykona skuteczne pranie wykładzin

pranie wykładzinOstatnio do firmy wpłynęły jakieś nowe zamówienia na czyszczenie dywanów w jakimś biurowcu i na pranie tapicerki, dlatego wydelegował tam kilka osób, które zajmą się tym zleceniem. Ja również zostałam tam wysłana i bardzo mi to było na rękę, ponieważ zbliżały się święta i mogłam dorobić parę groszy. Ja chciałam wykonać czyszczenie tapicerki, bo idzie mi to bardzo sprawnie, dlatego dogadałam się z koleżanką, że ona zrobi pranie wykładzin w atrakcyjnych cenach w Warszawie a inna pomyje okna. Zostało jeszcze pranie dywanów, ale jak każda wykona swoje obowiązki, to wspólnie się tym zajmiemy. Kiedy przyjechałyśmy na miejsce to się okazało, że będzie sporo pracy i na pewno w jeden dzień tego nie zrobimy. Dobrze, że szef założył dłuższy termin na porządki. Ja od razu zabrałam się za czyszczenie tapicerki we wszystkich pomieszczeniach, gdzie się znajdowały meble tapicerowane. Jako pierwsza ze wszystkim się wyrobiłam, dlatego od razu po krótkiej przerwie zaczęłam wykonywać pranie dywanów. Jak koleżanki skończą swoją pracę to do mnie dołączą, ażeby mi pomóc. Dobrze, że wzięłyśmy więcej środków sprzątających, ponieważ dzięki temu niczego nam nie zabrakło.

W tym czasie w firmie nikt nie pracował i mogłyśmy spokojnie wykonać czyszczenie dywanów oraz umycie wszystkich okien a sporo ich było. Wieczorem miałyśmy połowę budynku skończoną. Na następny dzień wykonamy resztę i wyrobimy się w dwa dni. To szybciej niż zakładał kontrakt. Dlatego szef nasz wysłał, bo wiedział, że damy radę.