Który producent ciasteczek jest najlepszy?

Ostatnio spierałam się z moją siostrą o to, które ciastka są najlepsze. Ona uważała, że na świecie powinny być tylko ciastka oblane czekoladą, z kolei ja byłam zdania, że najlepszymi pod słońcem ciastkami są te z galaretką. W trakcie naszych przekomarzań do pokoju weszła mama, która stwierdziła, że odkryła najlepsze ciastka na świecie.

Zdrowe ciastka od producenta

producent ciastekDługo nie mogłam uwierzyć w to, co powiedziała nasza rodzicielka. Okazało się, że bardzo dobrze znany nam producent ciastek zajmuje się teraz robieniem wegańskich przekąsek. Są to pozbawione mąki, a co za tymi idzie glutenu, ciacha, które zdążyły już wpasować się w gusta wielu Polaków. Nawet opakowanie tychże ciastek jest biodegradowalne, co wpływa pozytywnie na środowisko planety. Jeżeli więcej firm poszłoby za dobrym przykładem i podążało ścieżką, którą kroczy ta firma, na świecie byłoby o wiele mniej śmieci i o wiele więcej dobrych ciastek dla wszystkich. Niestety, niektórzy nie mogą jeść glutenu – wynika to z ich nietolerancji na ten składnik produktów lub z własnego przekonania, a przez to wiele dobrych rzeczy przechodzi im koło nosa. Mama poczęstowała nas ciastkami, które zdążyła tak polubić i muszę przyznać, że są naprawdę smaczne, a do tego zdrowe. Na stronie producenta przeczytałam, że do ich produkcji wykorzystywane są tylko pełnoziarniste płatki jaglane. Kiedyś nawet chciałam spróbować zrobić samodzielnie z tych płatków mąkę i teraz mam dodatkowy powód, by to zrobić.

Ciastka są naprawdę smaczne, a do tego można je kupić w wielu większych sklepach. Można je poznać po tym, że są bardzo ładnie pakowane i do tego przyozdobione są tylko krótką notatką o składzie i jakości produktu. Mimo że bardzo lubię słodycze, bardzo smakowały mi te ciastka bez cukru od producenta.