Kupię ręczniki zz

Ręczniki papierowe są powszechne w wielu łazienkach ogólnodostępnych w zakładach pracy, na stacjach benzynowych, w hotelach, na basenach, w restauracjach – oraz wiele innych miejscach, w których na co dzień przybywa bardzo dużo ludzi. Ręczniki papierowe pozwalaj na szybkie i higieniczne osuszenie dłoni – wydawać by się mogła, że ich wybór oraz zakup to prosta sprawa. Jednak często tak nie jest.

Dozowniki z ręcznikami typu zz

ręczniki zzObecnie na rynku dostępne są różnego rodzaju ręczniki papierowe – ręczniki zz, ręczniki w roli, ręczniki centralnie dozowane. Taki wybór pewnie nie ułatwia kupienia ręcznika. Bardzo popularne i często wybierane są obecnie właśnie ręczniki ZZ. Papier do rąk tego typu złożony jest na zakłądkę, z boku binda takiego papieru wygląda jak właśnie wiele liter zz – stąd nazwa. Tego typu ręczniki są na pewno jednym z tańszych rozwiązań, dlatego też są tak często wybierane do wielu ogólnodostępnych łazienek oraz do zapleczy socjalnych do kuchni w firmach. Ręczniki te wymagają zakupienia specjalnego dozownika dla nich, dzięki temu ręczniki będą chronione przez wilgocią oraz przez brudem. Ponadto specjalny dozownik pozwala na szybkie i bezproblemowe pobieranie odcinków ręcznika papierowego. Ręczniki typu zz są powszechnie wybieranymi ręcznikami. Jest to lepsze rozwiązanie – jak pokazują najnowsze badania – niż suszarka do rąk, na której mogą gromadzić rozwijać się bakterię, które są później wydmuchiwane na nasze czyste dłonie. Dlatego lepiej zainwestować Dozowniki z ręcznikami typu zz.

Ręczniki typu zz są doskonałym wyborem jeśli liczy się dla nas higiena oraz ekonomiczne rozwiązanie. Chociaż na co dzień pewnie nie zastanawiamy się za bardzo nad wyborem ręczników papierowych, to jednak warto przemyśleć ten wybór.