Kupno kolczyków z bursztynem

Bardzo lubię biżuterię. Mam w domu wiele szkatułek z różnymi wisiorkami, pierścionkami i przede wszystkim kolczykami, które mogę dopasowywać do stroju i okazji. Ostatnio wpadła mi z pracy mała premia, którą postanowiłam wykorzystać właśnie na dokupienie sobie kilku par kolczyków do mojej pokaźnej kolekcji. Udałam się do jubilera, żeby pooglądać różne rodzaje kolczyków i dowiedzieć się, co jest teraz modne.

Zdecydowałam na kolczyki z bursztynem

kolczyki bursztynoweOkazało się, że bardzo modne są obecnie bursztyny. W salonie jubilerskim znalazłam bardzo duży wybór kolczyków uzupełnionych o piękne, mieniące się w słońcu bursztyny. Jedne z nich najbardziej mi się spodobały. Były to eleganckie i duże, a zarazem skromne kolczyki bursztynowe. Miały one bardzo wygodne zapięcie, zabezpieczone w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wypadnięcia kolczyka z ucha. Bursztyn miał kształt serca i był bardzo dobrze osadzony na złotym kolczyku. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to naprawdę świetny wybór. W dodatku takie kolczyki były stosunkowo tanie. Zapewniła mnie ona także, że można je nosić zarówno na co dzień, jak i do bardziej eleganckich, wieczorowych strojów. Kolczyki z bursztynami są także łatwe w czyszczeniu. Wystarczy do tego użyć specjalnego płynu do czyszczenia tego typu biżuterii i wytrzeć je szmatką. To było dla mnie istotne. Zdecydowałam się je zakupić.

Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że kolczyki były lekkie i po założeniu praktycznie nie było ich czuć w uszach. Świetnie pasowały do moich codziennych stylizacji i muszę przyznać, że stały się jednymi z moich ulubionych. Cieszę się, że udało mi się je dostać u tego jubilera w tak atrakcyjnej cenie. Ostatnio poleciłam biżuterię z bursztynami mojej przyjaciółce.