Leżaki z nadrukiem świetną reklamą

Długopisy, smycze do kluczy, czy przypinki to często spotykane gadżety reklamowe, które później walają się gdzieś po kątach w domu. Taka forma marketingu raczej nie idzie w parze z duchem ekologii. Są jednak inne praktyczne rzeczy, które można sprytnie wykorzystać w ramach reklamy. Na przykład leżaki z nadrukiem z logo naszej firmy. Sprawdzą się one jednak głównie w kilku branżach.

Leżaki reklamowe – dla jakich branż?

leżaki reklamowe z nadrukiemPomyślmy – gdzie najczęściej znajdują się leżaki? Mamy na myśli głównie miejsca publicznie dostępne, lub dla szerszego grona odbiorców. Oczywiście plaże jako pierwsze przychodzą na myśl. Właściciele hoteli, restauracji i pubów w nadmorskich miejscowościach mogą dzięki leżakom z ciekawym nadrukiem z własnym logo przyciągnąć nowych klientów. A także – zdobyć ich uznanie jeśli udostępniają owe leżaki za darmo lub w przystępniejszej cenie niż konkurencja. Jeśli lokalna restauracja współpracuje z hotelem w pobliżu może w ramach tej współpracy przekazać leżaki reklamowe z nadrukiem do postawienia przy basenach. Inaczej sprawa ma się w przypadku wydarzeń kulturalnych na świeżym powietrzu. Te wydarzenia mogą wykorzystać marketingowo sponsorzy imprezy, pobliskie sklepy, czy producenci, którzy na przykład mają tam swoje stoisko, na przykład z napojami. Ma to zastosowanie w przypadku różnego rodzaju wydarzeń, takich jak np. koncerty w plenerze, spotkania autorskie, warsztaty, festyny.

Leżaki są świetnym sposobem na zareklamowanie się również z tego powodu, że skorzysta z nich wiele osób. Zatem pomimo wyższej ceny jednostkowej, jest to tańsza opcja w momencie, kiedy chcemy dotrzeć z reklamą do tłumu. Ponadto tak duża powierzchnia jest bardziej zauważalna i daje nam większe pole do manewru jeśli chodzi o projekt reklamy.