makijaż permanentny w Gdańsku

Makijaż jest moją prawdziwą pasją od kilku lat. Wszystko zaczęło się w pierwszej klasie liceum, kiedy obejrzałam tutoriale profesjonalnych makijażystek. Wówczas codziennie po szkole trenowałam w domu sztukę makijażu, lecz niestety, kiedy przyszedł czas na studia, nie mogłam już sobie na to zbytnio pozwolić.

Rewelacyjne makijaże permanentne

makijaż permanentny w GdańskuCały proces robienia makijażu zawsze mnie odprężał. Kiedy robiłam sobie makijaż wszystkie troski uciekały zupełnie tak, jak podczas wykonywania swojej pasji, bo chyba w ten sposób mogę określić sztukę makijażu. Wszystko zmieniło się, kiedy poszłam na studia i nie miałam zbytnio czasu się malować ani przed zajęciami, ani tym bardziej po zajęciach, kiedy było mnóstwo nauki. Nie lubię chodzić nieumalowana. Mam jasną oprawę oczu przez to bez makijażu niemalże ich nie widać. To był powód dla którego zdecydowałam się na makijaż permanentny w Gdańsku znalazłam miejsca o bardzo dobrej opinii i do jednego z nich postanowiłam się udać. Na początku zdecydowałam się na subtelną kreskę na oku, która nie tylko by je zaznaczyła, ale też podkreśliła. Pani wykonująca makijaż permanentny dobrała do mojego oka idealny kształt kreski, która nie rzucała się w oczy, a jednocześnie „robiła całą robotę”. Efekt był zachwycający dlatego od razu umówiłam się na drugi termin w którym chciałam wykonać tą metodą również brwi sprawiające mi zawsze bardzo dużo trudności podczas robienia makijażu.

Jestem niezwykle zadowolona z efektu, jaki udało się osiągnąć. Moje brwi na co dzień wyglądają, jakbym je delikatnie podkreśliła kredką lub jakby były naturalnie tak gęste. Kreska na oku z kolei przypomina mi efekt, jaki da się osiągnąć przy dobrej precyzji używając drogiego eyelinera. Można zatem powiedzieć, że noszę na co dzień i nawet nocą profesjonalnie wykonany makijaż. Czego chcieć więcej?