Miłe w dotyku pieluchy

Każda przyszła mama w ostatnich miesiącach ciąży skrupulatnie kompletuje wyprawkę dla malucha, który niebawem się pojawi na świecie. W jej składzie znajdziemy wszystkie niezbędne produkty i akcesoria, która sprawią, że opieka będzie kompleksowa.

Jak wykorzystać pieluszki tetrowe?

pieluchy tetrowe białeNa pewno każdy maluch potrzebuje mieć swoje łóżeczko ze szczebelkami, głęboki wózek czy komplet ubranek w najmniejszych rozmiarach. Ponadto potrzebny jest cały zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, butelek i smoczków. Warto też pomyśleć o tkaninach, które będą odgrywały drugoplanową rolę, ale bez nich będzie ciężko przetrwać. Chodzi o pieluchy tetrowe białe, które wykonane są z miękkiej bawełny. Tetra posiada luźny splot, dzięki czemu pieluszki są lekkie, delikatne i świetnie się nadają do wycierania buzi i rączek po posiłku. Ich zaletą jest to, iż szybko schną, zatem codzienne ich pranie nie sprawi kłopotu. Idealnie się sprawdzają w domu, ale także na spacerze czy na wakacjach. Zajmują niewiele miejsca i mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkim pielucha tetrowa może służyć jako prześcieradło na przewijaku, może stanowić chłonny ręcznik po kąpieli, osłonę ubrania przed ulaniem w trakcie noszenia malucha na ramieniu albo świetnie się sprawdzi jako śliniaczek zawiązany pod szyją. Tetra jest bardzo delikatna i można ją prać w wysokich temperaturach bez obawy o jej jakość. W sprzedaży znajdziemy klasyczne białe pieluszki tetrowe, ale także kolorowe i z nadrukami, które na pewno przypadną do gustu mamie i maluchowi.

Pieluchy z tetry są bardzo tanie, ponieważ jedną sztukę kupimy już za około złoty pięćdziesiąt, zatem można je kupić w zapasie. Na pewno się przydadzą od pierwszych chwil życia dziecka, a już na pewno będą potrzebne dla mam, które decydują się na stosowanie wielorazowych pieluch.