Montaż rolet w biurze

Ja to zawsze dbałem o środowisko, w którym się obracam. Firma była moim drugim domem i dlatego tam również wszystko musiało działać jak należy. Nie chodziło tylko o czynności, które wykonywałem ale również otoczenie było dla mnie ważne.

Biuro z nowymi roletami 

rolety szczecinKiedy w końcu przeniosłem się do centrum miasta zeszłego lata to musiałem wprowadzić wiele zmian. Nie chodziło tutaj tylko o jakieś malowanie ścian czy kładzenie nowych wykładzin. Okna nie miały żadnych rolet a biuro mieściło się na parterze. Nie chciałem, ażeby każdy przez okno zaglądał mi do środka. Zainwestowałem w rolety szczecin, które kupiłem po okazjonalnej cenie od znajomego. Pracował on wówczas w hurtowni z roletami i miał możliwość załatwienia ich po niższej cenie. Montażem zająłem się sam, ponieważ dla mnie było to bardzo proste. Swego czasu pracowałem przy montażu różnego rodzaju rolet czy żaluzji. Dopiero po zamontowaniu rolet w swoim biurze poczułem się bardzo komfortowo. Mogłem spokojnie oddać się swoim obowiązkom bez obaw, że jestem podglądany z zewnątrz. Rolety okazały się bardzo proste w montażu i co najważniejsze solidne. Roman to jednak miał rację polecając mi ten konkretny produkt. Kiedy mój pracownik pojawił się w firmie w poniedziałek to nie krył zachwytu. Sam przyznał, że i jemu łatwiej wykonywać obowiązki jak nikt mu nie zagląda. Może i biuro mieściło się na parterze i było widać wszystko, ale za to lokalizacja była idealna, bo zyskałem wielu klientów a rolety idealnie spełniły swoją rolę.

Z Romanem jeszcze później się kontaktowałem w sprawie alarmu, ponieważ i do tego miał dostęp a ja go potrzebowałem. Załatwił mi świetny system, który specjaliści zamontowali. Z tego biura już nie wyniosę się nigdy bo mi się tutaj bardzo dobrze pracuje.