Myjki wysokociśnieniowe na sprzedaż

Myjnie samoobsługowe stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Nawet w małych miastach takich myjni można spotkać nawet kilka. Sprawdzają się o wiele lepiej niż myjnie automatyczne ponieważ nie uszkadzają lakieru i są bardziej dokładne. Właściciel ma kontrolę nad tym jak myje samochód i jak długo to trwa.

Myjnia bezdotykowa lepsza od automatycznej

myjnie bezdotykowe sprzedażOsoby, które pragną założyć taką myjnię stają przed trudnym wyborem. Wielu producentów oferuje myjnie bezdotykowe sprzedaż i powstaje pytanie, która z nich jest najlepsza? Jednak kierowcy zgodnie twierdzą, że jakość myjni zależy nie od jej wykonania, ale od samego właściciela. Największą popularnością cieszą się te miejsca gdzie używane są dobre detergenty i woda, a oprócz tego cena za tę usługę jest uczciwa. Zazwyczaj 1 złotówka to 1 minuta mycia. Klienci bardzo szybko uciekają z myjni gdzie ten czas jest skrócony lub cena jest celowo zawyżana. Oprócz tego nieuczciwi właściciele próbują oszczędzać na detergentach, dodają ich mniej lub są one gorszej jakości. Wtedy klientom ciężko jest dokładnie umyć samochodów, a do maszyny muszą wrzucać coraz więcej monet. To nie jest dobra droga do tego, aby myjnia na siebie zarabiała. Faktem jest jednak, że większość kierowców woli korzystać z myjek wysokociśnieniowych i są bardzo zadowoleni z efektów jakie przynosi ten rodzaj mycia. Automatyczne myjnie są znacznie mniej spotykane i kierowcy powoli zaczynają omijać je szerokim łukiem.

Grube, gumowe szczotki w takich myjniach czyszczą samochód bardzo powierzchownie, nie docierają do żadnych zakamarków. Bardzo często po wyjechaniu z myjni samochód nadal jest brudny w ciężej dostępnych miejscach. Oprócz tego gumowe pasy mogą uszkodzić i zarysować lakier. A który kierowca chce, aby jego samochód wyjechał z myjni pokiereszowany?