Na targowisku szukałam poduszki na huśtawkę

Dla mnie zakup działki rekreacyjnej był ogromnym wydarzeniem. Od lat odkładałam pieniądze i w końcu stać mnie było na taki zakup. Spełniło się moje największe marzenie. Działka była wyposażona i poprzedni właściciele zostawili mi tam cały potrzebny sprzęt. 

Huśtawka ogrodowa z wygodną poduszką 

poduszki na huśtawkę ogrodowąNa działce została również huśtawka, ale nie posiadała poduszki i postanowiłam kupić ją u mnie na targowisku. Tam to mieli w sprzedaży wszystko i miałam nadzieję, że takie poduszki na huśtawkę ogrodową także będą dostępne. Zmierzyłam huśtawkę dokładnie i z gotowymi wymiarami pojechałam na targowisko. Stosik tam było mnóstwo, ale ja cierpliwie szukałam miejsca, w którym sprzedawali takie poduchy. Dopiero w trzecim rzędzie znalazłam kobietę, która posiadała interesujący mnie produkt. Wybór miała ogromny a poduszki na huśtawkę występowały w wielu wzorach kolorystycznych. Od razu zapytałam ją o wymiar i przyznała, że był on uniwersalny. Dzięki temu mogłam sobie wybrać wzór, który najbardziej mi się podobał. Wybrałam sobie poduszkę w duże bordowe kwiaty, bo w takim kolorze miałam parasol ogrodowy. Dzięki temu wszystko do siebie będzie pasowało. Z nowo kupioną poduchą od razu pojechałam na działkę rekreacyjną i założyłam ją na huśtawkę. Pasowała idealnie i była szalenie wygodna. Od razu huśtawka się lepiej prezentowała a ja byłam zadowolona, bo mogłam zaprosić córki na weekend na grilla. W sobotę z samego rana pojechałam na działkę, żeby wszystko przygotować na spokojnie przed wizytą gości.

Działka rekreacyjna bardzo spodobała się moim córkom i gratulowały mi jej zakupu. Na huśtawce siedziałam przez cały czas, ponieważ było to dla mnie najwygodniejsze miejsce. Nawet zrobiłam sobie małą drzemkę na świeżym powietrzu i czułam się doskonale.