Nadzór pedagogiczny – webinar dla pracowników przedszkoli

W związku ze zmianami prawnymi w rozporządzeniu dotyczącym zasad prowadzenia ewaluacji każdy nauczyciel i dyrektor placówki edukacyjnej zobowiązany jest natychmiast uzupełnić swoją wiedzę. Jak kto zrobić

buyantibiotics24.net

, gdy pandemia uniemożliwia kontakty osobiste, a brak czasu nie pozwala na dłuższe wyjazdy szkoleniowe?

Nadzór pedagogiczny ma nowe zasady

nadzór pedagogiczny - webinarRozwiązaniem jest udział w internetowym szkoleniu. To rozwiązanie bardzo praktyczne. Posiada ono niezaprzeczalną zaletę – jest dostępne natychmiast, dlatego w dowolnej chwili osoba zainteresowana może je odbyć, uzyskując potwierdzenie zdobytej wiedzy. Ze względu na to, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego weszła w życie nowelizacja dotycząca nadzoru pedagogicznego, należy podjąć kroki zmierzające do zapoznania się z nowymi przepisami. Najlepszym wyborem jest zapisanie się na specjalny kurs internetowy: „nadzór pedagogiczny – webinarto opcja dla zabieganych, którzy nie mogą sobie pozwolić na wybrania szkolenia stacjonarnego. Szkolenie przez Internet odbywa się w czasie wybranym przez kursanta, dlatego uzupełnianie wiadomości z zakresu zmian w przepisach możliwe jest w każdej chwili. Dzięki niemu uczestnik dowie się, jakie przepisy zostały wprowadzone, aby uregulować nadzór pedagogiczny i kwestie ewaluacji, a także jak rozpisać aktualnie obowiązujący plan nadzoru, aby w nowym roku szkolnym spełnić wszystkie nałożone oczekiwania. Omawiane są również obowiązki dyrektora.

Kurs przede wszystkim opiera się na przestudiowaniu zmiany, która jest zasadnicza. Mówi ona bowiem o tym, że ocena jakości pracy jednostki edukacyjnej dokonywana jest w ramach kontroli. Jest to istotne zagadnienie, dlatego jego znajomość jest szczególnie ważna dla przedstawicieli oświaty. Szkolenie uzupełnia posiadanie przez nich informacje.