Naprawienie komputera sąsiadowi

Mieszkałem w bloku na jednym z największych osiedli w mieście. Miałem wielu fajnych sąsiadów, ale jednego z nich lubiłem najbardziej. Był to emeryt, który miał dość luźne podejście do życia. Lubił komputery i nawet korzystał z portali społecznościowych. To był niesamowity człowiek.

Szybko naprawiony komputer 

naprawa komputerów w BydgoszczyByłem informatykiem i dzięki temu o pracę nie było trudno. Ja jednak zająłem się naprawą komputerów, gdyż na tym znałem się jednak najlepiej. Początku usługi świadczyłem u siebie w mieszkaniu, ale jak już mi się interes rozkręcił, to wynająłem lokal i świadczyłem profesjonalne usługi. Oferowana przeze mnie naprawa komputerów w Bydgoszczy cieszyła się sporym zainteresowaniem i nie miałem co narzekać. Sąsiad odwiedził mnie w firmie, co mnie nieco zaskoczyło, ponieważ przecież mieszkał na przeciwko. Miał ze sobą swój komputer i już wiedziałem, że coś się zepsuło. Zapytał czy mu pomogę, gdyż sam nie potrafi naprawić komputera a ja przecież się na tym tak dobrze znam. Akurat miałem chwilę i zdecydowałem się zajrzeć od razu do tego komputera. Diagnoza była jedna. Musiałem od nowa zainstalować system. Sąsiad miał bałagan w komputerze i ściągał różne pliki, które były wirusami. Zainstalowałem mu nowy system i od razu też niezawodnego antywirusa, który miał chronić komputer. Sąsiad był mi wdzięczny za to, że tak szybko naprawiłem jego komputer. Nie wziąłem od niego za to pieniędzy. Lubiłem tego człowieka i chętnie pomogłem mu bezinteresownie.

Sąsiad polecił moje usługi swoim znajomym i oni zaczęli do mnie przychodzić ze swoimi komputerami do naprawy. Zyskałem wielu nowych klientów, których przysłał do mnie sąsiad. W ramach wdzięczności zawsze naprawiałem mu jego sprzęt całkowicie za darmo. Był zadowolony z takiej możliwości.


Opublikowano

w

przez

Tagi: